Neporabljena zdravila

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

3. dec 2008 13:27

frina je napisal/a:

Po smrti očeta nam je ostalo nekaj zdravil, ki smo jih namenili podariti ambulanti, kjer zdravijo ljudi, ki nimajo zdravstvenega zavarovanja.

Uspela sem ugotoviti, da se nahajajo samo v Ljubljani, Mislejeva 3.

Zanima me, če tam sploh sprejemajo še uporabna zdravila ?

Ali je zdravila mogoče oddati tudi pri Karitas in oni ta zdravila posredujejo potem v to ambulanto?

 

Lekarna sprejema zdravila, vendar jih potem uničijo, saj so doma mogoče shranjena v neprimernih pogojih.

 

Hvala za vaša sporočila.

F r i n a
frina, na Mislejevi so veseli vseh zdravil (tako odprtih uporabnih kot še uradno zaprtih, edino pretečene potem oddajo naprej na uničenje). Sva pred 3 tedni odnesla zdravila, ki so nam ostala po smrti. Če se prav spomnim je - ponedeljek in četrtek tudi popoldne oddaš lahko do 18.ure, drugače pa dopoldne. Sprejemajo tudi oblačila. Sicer pa kot je napisala rimljanka, najbolje da pokličeš. lp

pe-dada  

član od: 2.12.2002

sporočila: 11

3. dec 2008 19:55

Kolikor vem deluje ambulanta za osebe brez zdravstvenega zavarovanja tudi v Mariboru na naslovu Strossmayerjeva 15, Nadškofijska karitas Maribor. Ne vem pa če jemljejo zdravila. Njihov telefon: 059 / 080-350. lp dalina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti