Srečanje kulinarične slovenije na gorenjskem

lili A.  

član od: 11.4.2006

sporočila: 218

11. mar 2007 11:35

Jordi, tudi meni je zelo žal, da se nisva spoznali. Sem pa še pa še vesela, da ste se imeli lepo. Upam, da naslednjič ne boste žurale brez mene Lep sončen dan želim vsem lili A.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

11. mar 2007 12:55

Ja, a ste že doma Se nismo zmenili, da gremo vsi po bližnjici In zdaj bomo samo nekateri vedeli, kako lep sončni vzhod je na morju Je rekla JORDI, da gorenjski nageljni najlepše rastejo v zemlji od krtin...a bi lahko kdo na hitro sporočil, kje bi v Istri kakšno krtino našli...jutri je treba v službo Ognjič

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

11. mar 2007 13:08

Vesela sem, da ste se imele dobro!!!! Malo sem vam pa seveda "fous", ker ste imele moznost spoznati Vendelino jr., za katero sem sigurna, da je res ena fejst punca. Cakamo kaksne slikice. Hvala in lep dan!!! Jerneja USA

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

11. mar 2007 15:11

Čeprav sem bila z vami le kratek čas, mi je bilo lepo. Priijetno je bilo poklepetati z vami. 

Jordi, ali lahko napišeš spisek vseh udeležencev, ker se, za božjo voljo, ne morem spomniti imena ene članice, ki se sicer bolj malo oglaša na forumih, je pa prav prijazna gospa.

Hvala vam in imejte se skrajno lepo!

jankica

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

11. mar 2007 22:25

Saj so vse na listi prijavljenih. Napiši kje je sedela in kako je bila oblečena, pa ti mogoče točno napišem. JORDI

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

11. mar 2007 22:51

Ti bom napisala na ZS. jankica

giorgio401  

član od: 5.10.2006

sporočila: 120

12. mar 2007 8:38

JORDI je napisal/a:

Dobro jutro vsem!

Najprej hvala vsem, ki ste prišli. Eni od zelo blizu, drugi pa tudi od malo dalj. Posebaj bi se rada zahvalila Vendelini jr., ki nas je počastila z prihodom. VEndelina, res si en fajn punca in vedno dobrodošla med nas. Zdi se mi, da smo se imeli luštno, če smo bili od 16h do 23h. Hrana je bila okusna, postrežba dobra. Na koncu pa  nas je počastili še pevski zbor, ki ga je naročila Ognjič. Hvala tudi puncam, ki so pekle. Jaz sem se imela odlično.[soncnica] 

JORDI
mene res cudi, da se organizatorka posebej zahvaljuje eni clanici kulsa -Vendelini., njej posebej??!! zakaj cemu=?? mar so druge udelezenke kaj manj vredne??!!! Jordi cccc..... laurapazzini

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

12. mar 2007 8:49

Mislim, da je Jordi ena tako fajn punca, da s svojim tekstom tudi približno ni hotela užalit katere od udeleženk! Mogoče se je posebej zahvalila Vendelini zato, ker je končno stopila iz anonimnosti in se izkazala, da ni takšen "zmajček" kot bi sicer lahko zaključili iz nekaterih (samo nekaterih) njenih komentarjev na forumu. Vesela sem, da ste se imele lepo! Veronika

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. mar 2007 8:51

Aha, vidim, da je ekipa rajala do enajste zvečer... Sicer pa, ladies, ne me obravnavati kot kakšno special guest star, ker to nisem. Vendelina jr.

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

12. mar 2007 8:55

Dober dan! Tudi jaz sem bila na srečanju. Bilo je lepo. Imam pa en predlog za naslednjič. Ko se vsi zberemo, bi predlagala, da se vsaka posebej predstavi z nekaj stavki (ime, kje je doma, od kdaj je čaln, kaj najraje kuha, peče ...) Mislim, da bi bilo to fajn za take, ki so na srečanju prvič. Kar se pa zahvale Vandelini jr. tiče, bi bilo pa boljše, če bi se ji zahvalila po ZS. Mene sicer ne moti, ampak... Lep dan vsem! buča

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti