novost: napredno vnašanje besedila v forum (dobrodošli v 22. stoletje na kulslo)

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

20. feb 2007 14:08

Hvala, Jernej!!! ela

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

21. feb 2007 14:11

Jaz pa malo testiram, kako dela forum brez pluskota in brez barv...
:)))) lp, proxima

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

21. feb 2007 15:00

proxima: Dobro dela Ni ti pa treba zaključevati barve s /font color=blue ampak je dovolj /font Saj normalno da lahko pišete tako kot z naprednim urejevalnikom, z njim je le LAŽJE. Zato je pa za Pluskote, ker je nekaj več. HTMl pa lahko pišete tudi brez. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

21. feb 2007 15:11

:))))))) (ko bom velika, bom znala html kar iz glave, ves..:))))) sicer ti pa izrekam veliko obcudovanje. lp, proxima

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

21. feb 2007 15:14

Vsega tudi jaz ne znam, sicer se pa ves čas spreminja, potem je tu še javascript, serverski jeziki ipd... Nikoli ne prideš do konca, se mi zdi :) Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

11. mar 2007 14:54

Jernej pozdravljen! Si opazil, da sedaj tudi v Operi ni vec problemov z gmail-om. Koncno mi program sam naredi da gre v novo vrsto, tako da se vse skupaj ne vlece vec kot jara kaca in ni treba vec pritiskati "return". Ali mislis, da to pomeni, da je hrosc odpravljen? Vem, da se niso zamenjali verzije Opere, tako da se mi zdi res malo cudno, bi pa vseeno lahko poskusil, ce sedaj gre z naprednim vnasanjem tudi za nas. Lep dan, Jerneja USA

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. mar 2007 14:58

Hm, če se nič ni spremenilo, ne bo šlo. Opera nima nove verzije, TinyMce pa tudi ne, tako da... Gmailovega vnašanja pa ne poznam... Poskusi napiši eno besedico in se "obesi" na presledek in naredi ene 50 presledkov ali več. Ti skače v novo vrsto ali gre nekako v tretji vrstici potem naprej, kamor ne bi smelo? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

11. mar 2007 15:05

Jernej, nic se ne bom vec hvalila. Zadnje case res nisem imela problemov z gmailom, je delalo super, sedajle (po tem ko sem napisala zgornji post) pa sem sla pisati sporocilo v gmail, pa je se vedno isto, kot je bilo (moram dati return rocno). Nimam pojma, zakaj zadnje case nisem mela vec problemov. Oh, bo ze, saj za napredno vnasanje pa imam v sluzbi IE, ce bi res ravno kaj nujno rabila. Hvala in cakamo novo verzijo Opere! Jerneja USA

hana  

član od: 31.8.2001

sporočila: 88

12. mar 2007 7:48

odlično. Pohvale Jernej.

 

 Ta stran je edina (katero trenutno poznam), ki se res trudi in izboljšuje stvari. 

Lp, Andreja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

12. mar 2007 16:25

A mi lahko nekdo po korakih napiše, v stilu za telebane, kako se fotka vnese v besedilo oziroma prilepi na forum?

Mislim, kako naj jo vnesem iz Mojih dokumentov na priemr, kjer jih imam večino spravljenih?

Ker ko si odprem tega meksikanca tu, levo od okvirčka z napisom odstavek, me tisti url na začetku totalno zmede, da ne razlagam o naslednjih okvirčki. Torej, lepo prosim, en šnel kurs za telebane....

Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti