novost: napredno vnašanje besedila v forum (dobrodošli v 22. stoletje na kulslo)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. feb 2007 14:00

Ojej, potem pa ne vem Na Linux se bolj malo spoznam. Če imate kakšno spandardno distribucijo iz neta snamete verzijo, ki je že prevedena na vašo distribucijo (Suse, Debian, RedHat itd.), če pa za vašLinux ne obstaja prevod je pa malo težje. Toliko vem... Jernej Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

12. feb 2007 14:13

jernej! Zdaj imam nastavljen napredni urejevalnik in obnaša se takole: ko se prvič po vžigu računalnika prijavim na forum, se dolgo nalaga - najprej stran, potem pa odpira še urejevalnik (šteje od 20 do 1), kar traja kar dolgo (cca 0,5 min). Potem pa se strani odpirajo normalno hitro, urejevalnik pa se ne nalaga več vsakič, ko odprem forum (včeraj pa se je). Tako da je kar OK.

LP

Anja

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

12. feb 2007 15:02

Lep2 pozdrav tudi od mene. Mi je ful všeč, sam ne gre pretiravat. No, se bomo že pomirili.

Eh, slikic pa še ne znam prilimat.

 

lp,

vanjatajnsek

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

12. feb 2007 15:08

 

Enostavno ne morem verjet! Po treh dneh brez spanja, brez hrane, brez pijače, sem končno uspela iztuhtat, kako ta reč deluje. Živijo jaz in od mojega očeta starejša hči! (no, ja, tile izbruhi so verjetno zaradi pomanjkanja hrane-se mi je že začelo blesti!)

Lp

cervus

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. feb 2007 15:10

anja27 je napisal/a:

jernej! Zdaj imam nastavljen napredni urejevalnik in obnaša se takole: ko se prvič po vžigu računalnika prijavim na forum, se dolgo nalaga - najprej stran, potem pa odpira še urejevalnik (šteje od 20 do 1), kar traja kar dolgo (cca 0,5 min). Potem pa se strani odpirajo normalno hitro, urejevalnik pa se ne nalaga več vsakič, ko odprem forum (včeraj pa se je). Tako da je kar OK.

LP

Anja
Aha, hvala za poročilo. Torej ga boš "obdržala" Šteje od 20 do 1? Tega pa nisem vedel, očitno imam prehitro povezavo, haha. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

12. feb 2007 15:20

jernej je napisal/a:

S težkim srcem sem izključil Opero 9 med podprtimi brskalniki, dokler avtorji ne popravijo hudega hrošča pri deljenju linij...

http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id

 

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
jerry2 , hvala Ti, da si stopil v akcijo. Jaz imam probleme tudi pri g-mailu v Operi, ker moram ponavadi dati "manual return", da mi ne pise v nedogled v isti vrsti. Upam, da bodo kmalu kaj naredili na tem, drugace pa je Opera res super!!! Jerneja USA

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. feb 2007 15:34

Ja isti problem je pri Gmail in pri WorldPress (program ki ga uporablja Siol za blog) Ja pol moraš dati return. Samo ni isto, pol narediš nov odstavek in je neumno. Tudi jaz zdaj pišem brez barv... Opere ne dam Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

12. feb 2007 15:39

Avto z  enim konjemForzicija Ognjič

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. feb 2007 15:51

Samo tile uvoženi smeškoti pač niso tolk lepi kot naši... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti