Kuharske knjige

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

tema odprta - 1. feb 2007 14:07 | ogledi: 1.519 | odgovori: 3

Dragi kuharski navdušenci!

Kot veste sem, kot večina med vami, zasvojene s kul-slo stranjo. Moj drugi naj... hobi pa so knjige. In ker je včasih super povezati lepo s koristnim, zadnje čase čedalje bolj kuharske knjige. In tu se pojavi problem. V lanskem letu je namreč Dnevnik organiziral akcijo prodaje ene kuharske zbirke z imenom VELIKA KUHARSKA ZBIRKA avtorja Urbana Demšarja. Gre za dvanajst lušnih knjig, ki pa sem jih na svojo veliko žalost odkrila šele prejšnji teden. In seveda sem prepozna, da bi jih kje kupovala. Napisane so pa tako, da bi še celo moja pastorka, ki ima bolj dve levi roki za kuho, znala kaj sšačat iz njih. Zato vas vljudno prosim, če ima kdo med vami to zbirko in mi jo je pripravljen prodati, oglasite se mi na zasebno pošto!!!

helenag

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. feb 2007 14:12

Se mi zdi, da bi imela več uspeha, če bi vprašala direktno na Dnevnik - zanesljivo imajo še kakšen izvod - ker, to da ti bo lanskoletno serijo kdo prodal (razen, če ima slučajno dve) ima relativno nizko stopnjo verjetnosti. Vendelina jr.

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

1. feb 2007 14:18

Ja, Vandelina, sem že klicala, a brez uspeha, zato ste vi tule moje zadnje upanje. Smrk, smrk, helenag

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. feb 2007 14:44

helenag, jaz jih imam kar precej doma, 5 ali 6, ma ne vseh in jih prav nič ne rabim, lahko pogledam, katere imam, če te zanima Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti