Kateri aparat za peko kruha

ajetam  

član od: 28.6.2004

sporočila: 272

tema odprta - 29. jan 2007 13:35 | ogledi: 4.333 | odgovori: 6

Vem, da je bilo že ogromno govora o njih, ampak sem pred dilemo in upam, da mi boste pomagale, da se prav odločim. Do sedaj sem nekaj let veselo pekla kruh s Clatronicom, ki pa žal jemlje konec. Sedaj pa oklevam med Clatronicom in Kenwoodom. Po eni strani bi kar nadaljevala s Clatronicom, po drugi pa si mislim, kaj pa če je Kenwood boljši? Zanimajo me vaše izkušnje.

Hvala in lep dan!

marijak  

član od: 23.9.2005

sporočila: 42

29. jan 2007 14:43

Moje izkušnje so take: dve leti - od nakupa sem ves čas pridno pekla kruh v Perfectu, praktično kruha sploh nisem kupovala, razen v primeru nuje, odkar pa sem odkrila temo: recept za dober kruhek, pa pečem kruh le po tem sistemu. Kruh je resnično tako dober, da ga ne morejo prehvaliti ne domači, ne prijatelji, ki pridejo na obisk. Poleg tega je sama priprava res enostavna, če se dobro organiziraš - v mislih imam, da ne pozabiš na pravočasno predpripravo testa, imaš lahko stalno svež domač kruh. Sicer pa sem z aparatom, ki ga imam zadovoljna - sedaj ga uporabljam v glavnem za pripravo različnih vrst testa - za gnetenje: testo za pogačo, potice, zavitke, šarkelj, krofe... Ker kruha sploh več ne kupujem, grem v trgovini kar mimo delikatese s kruhom, še ozreti po policah se pozabim, pa še kakšna skušnjava manj je (tortice, krofi...). marijak

lili A.  

član od: 11.4.2006

sporočila: 218

10. feb 2007 1:49

Tudi jaz sem se odločila za nakup takega aparata. Prosim za nasvete, katere znamke in na kaj moram biti pozorna pri nakupu. Hvala Lili lili A.

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

10. feb 2007 6:37

Marijak, tudi pri nas je tako. Na 2-3 dni spečem kruh (kruh brez gnetenja, ki je v bazi), tako da ga imamo stalno dovolj. Je zelo enostaven za pripravit, dosti cenejši, pa še bolj zdrav. Za gnetenje drugih kvašenih dobrot pa imam multipraktik. LP katjushka

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

10. feb 2007 8:29

Ti aparati so zelo podobni drug drugemu. Trenutno se spomnim samo na to, da bodo pozorna, da ima 2 gnetilki. Sonja

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

10. feb 2007 8:44

Zanimivo.Tudi sama imam Perfect pa je bil že na servisu ,ker je preveč zapekel.Sedaj pa mi ga preveč izsuši.Takoj,ko je pečen ga moram vzeti iz aparata.Nočna peka odpade. ena mš

Levinjav  

član od: 15.11.2005

sporočila: 447

10. feb 2007 9:29

Mi smo pred kratkim kupili Kenwodov aparat v Merkurju (je bil ravno v akciji) in smo zelo zadovoljni. Ima 12 programov, v njem lahko delaš celo marmelado in pogreješ kruh. Testo se ne primlje. Kruh gre z lahkoto ven, ko je pečen. Zelo hitro pomit. Je majhen in zelo kompakten, tako, da niti ne zavzame veliko prostora. Cena v akciji, mislim, da je bila okoli 55 EUR. Mi smo ga z dosedanjo peko kruha in s tako prišparanimi evri že poplačali. Levinjav

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti