Mirena- hormonski vložek

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

24. jan 2007 12:34

Vendelina, saj ti ni treba brat, da ne boš prebrala kaj "zaupnega". Če bi bilo tako zaupno, ne bi dala na splet! Iz prve roke vam povem, da so mi danes mireno vstavili. Sama vstavitev je bolela, je pa verjetno to odvisno od zdravnika. Sestra je bila tak srček, da me je za roko božala, a si morte mislit?! Cena mirene je nakej manj kot 140 evrov (manj kot 33000 sit). Za vstavitev pa nisem nič plačala. Ker sem imela konizacijo se lahko zgodi, da mi uide ven. Hvala vsem za nasvete. Sporočilo je spremenil(a) karnak dne 24. nov 2007 14:00:24

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. jan 2007 12:54

Ladies, mene zanima samo zdravje mene in zdravje ljudi, ki jih imam rada. Če imate ve silno potrebo pisati o vaši kontracepciji itd....go ahead. In ja, vsak napiše, kar pač želi. Ampak, što na umu, to na drumu...dajte no. Saj je veliko spletnih strani, kjer se lahko diskutira o kontracepciji. Je tudi veliko spletnih strani, kjer se diskutira o izboljšanju tehnik pri spolnih odnosih - jako zanimive teme in diskusije Ni catch v cenzuri, catch je v primernosti posameznih vsebin na posameznih lokacijah. Za začetek: tule na tem forumu so tudi prijazni moški kuharji in te teme jih malo manj zanimajo in če boste stalno take teme odpirale, jih boste odgnale in potem tudi v tematiki, kjer bi jih rade imele zraven... Ni treba iz te prijazne strani narediti stran razočaranih gospodinj. Odprite svojo in bodo tam tiste, ki se bodo v taki strani našla. Oziroma, ežoj in društvo, zeznite me, vključite se v tole temo...:) In druga stvar: Eno je razkrivanje sebe in vseh elementov svoje osebe (in kdor ima to potrebo, naj odpre blog) - samo pri tem je treba imeti malo preudarnosti. Je treba paziti, da se ne razkrivajo osebni podatki (in zdravstvena slika to načeloma je), ker se s tem izogneš potencialni zlorabi tega v prihodnosti. Ali pa vsaj opravljanju. In v tej državi se tako nekaj trudimo, da bi bil urejen sistem varstva osebnih podatkov, po drugi strani pa sleherniki največ povedo o sebi ravno takrat, ko jim tega sploh ne bi bilo treba. In potem se čudijo, kako je to izletelo ven. Vendelina jr.

masenka  

član od: 14.8.2003

sporočila: 170

24. jan 2007 13:01

Ja to se res zgodi... ampak če boš pozorna ob kakšnih večjih krčih boš opazila....ko sem jo izgubila prvič sem opazila - drugič - sploh ne vem kdaj.... Maša Sporočilo je spremenil(a) masenka dne 24. jan 2007 13:01:17

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

24. jan 2007 13:31

Znanka se je dala sterilizirati, ker je imela grozne težave (vročinski vali, izpuščaji, ipd.). Mislim, da je imela tudi hormonsko terapijo. No, paziti jima res ni več treba, ampak s kožo pa je imela potem še večje težave. jankica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

24. jan 2007 14:37

Kako se že delajo krvavice? mamamia

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

24. jan 2007 14:42

Mamamia lepo da se trudiš Lep dan in veliko se smejte

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

24. jan 2007 14:50

ah, saj je veliko tudi drugih tem na forumu, ki jih moški verjetno ne berejo, pa se ni še noben pritožil. Se je pa že diskutiralo o temah na kulslo in če me spomin ne vara smo menda ugotovili, da kdor ne želi, pač ne bere tem, ki mu niso všeč - kaj več itak ne moreš. Sicer pa bi človek težko presodil, katera tema je bolj primerna za kulslo: depresija ali kontracepcija. Kaj praviš Vendelina? matilda

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

24. jan 2007 15:12

Vsekakor nam kontracepcija prebudi lepše asociacije kot depresija Lep dan! K

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

24. jan 2007 15:34

matilda je napisal/a:
Se je pa že diskutiralo o temah na kulslo in če me spomin ne vara smo menda ugotovili, da kdor ne želi, pač ne bere tem, ki mu niso všeč - kaj več itak ne moreš.
Lep dan in veliko se smejte

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

24. jan 2007 16:03

ZOHA, nočem te preveč tolažit, ampak PAP III še ne pomeni raka...pomeni spremembe tkiva, do katerih pa lahko pride tudi zaradi pogostih vnetij. Če boš imela priliko, si kupi Vivo. Cela priloga je namenjena raku na materničnem vratu, se splača prebrati... Drugače boš pa zelo veliko našla tudi na najdi.si (vtipkaj kar PAP III, ali pa rak na mat. vratu ipd), ogromno stvari piše. Moja prijateljica imam PAP III, pa se je nekako skulirala... v najslabšem primeru moraš na odščip... Kar vprašaj svojo ginekologinjo, ti bo znala največ povedat, ker te pozna. Samo ne potisni tega nekam na stran, ker samo po sebi najbrž ne bo bolje... Veliko sreče!! jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti