Mirena- hormonski vložek

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

24. jan 2007 21:21

Kristina, na Štajerskem, Tremerje pri Celju ta petek ob 17h .... poglej pod temo ŠTAJERSKO SREČANJE. Če se boš odločila, da prideš, se vidimo... se že veselim, da vas končno nekaj spoznam tudi v živo. LP katjushka

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

24. jan 2007 23:24

je ta članek prebral tudi moj možiček...torej zanimivo tudi za moške bodite v Vesna Leben PRIZNAM,berem Vas od začetka. Takoj sem pogooglal -mirena(Vendelina,hvala ti,za izraz),češ, kaj so zopet "naumile". Zame, full cool tema, bi rekel moj jr. Kot je Katjushka napisala : zato morata ... Imam soseda(poročen), ki je krepko v sedemdesetih.Njegovo psihofizično stanje in libido, prej deset let manj. Zvečer ,ko se poslovi iz obiska : bodite v cvetju.On že ve ,zakaj! siba

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

25. jan 2007 8:18

Hej, odgovor za Jasno1(bolje pozno kot nikoli); ja, so se mi pojavljale vmesne krvavitve, ampak vseeno ni bilo tako hudo, kot npr. pri klasičnem vložku, ki ga orgnizem še težje sprejme. Tam so se mi menstruacije siser časovno popolnoma uskladile, vendar so bile doooooooooolge in boleče. Mi je pa ginekolog pri odstranitvi merene povedal, da tisti odstotek žensk, ki imajo težave z njo, počasi narašča??? Konec koncev, so le hormoni. Pa da še vprašam, ker je že ena pred mano načela to vprašanje. Kaj natančno se zgodi PO sterilizaciji. Mene tele hormonske tablete več ne prepričajo, ker imam z njimi ali brez njih težave z migrenami, poleg tega se mi pa zdi, da mi (tudi zaradi njih) strašno niha razploženje in tudi kake posebne želje po posteljni telovadbi nimam več (pa sem še malo premlada za tovrstne težave). S ščitnico ni nič narobe, smo preverili, tako da sem začela sumit to. Kaj svetujete, predvsem tiste, ki imate to že za sabo. Sem pred pragom štiridesetega leta, otroka pa imam in bi ostala pri enem, glede na situacijo. Hvala za nasvet, pa me ne moti, če ga boste vsi prebrali. helenag

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

25. jan 2007 9:16

Samo v opombo... tudi po sterilizaciji lahko ženske še vedno rodijo, vendar le z umetno oploditvijo. Kakšni so pa pri tem postopki, pa ne bi vedela. katjushka

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

25. jan 2007 9:33

Lepa hvala za povabilo!Ne vem še,bom videla Kristina

renatana  

član od: 19.4.2003

sporočila: 250

25. jan 2007 10:19

Tudi ob uporabi mirene se lahko zanosi, poznam primer - imela je strašne bolečine in krvavitve, pa ni vedela, kaj se dogaja, so pa ugotovili, da je zanosila, potem so sčisitili, tako da mislim, da se bo sedaj raje odločila za sterilizacijo. renatana

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

25. jan 2007 10:22

Kolikor jaz vem ni nobena zaščita 100%.Pri vsaki lahko zanosiš ampak je možnost zeloooo mala kot je rekla že jade.Poznam primer ko je ženska zanosila kljub jemanju tablet,in je sedaj ta punca stara že 12 let. mamazeljka

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

25. jan 2007 10:30

Moj tavelik sin je nastal, ko sem jedla tabletke, pa je fejst fant, jaz pa sem bila takrat ful v šoku, saj bi mogoče še kakšno leto počakala. M pa ni nič žal. Tudi v drugo sem zanosila takoj ko sem prenehala z zaščito. Mož je rekel, da zato, ker skupaj perem moje in njegove gate. Od takrat jih perem strogo ločeno. Sporočilo je spremenil(a) karnak dne 24. nov 2007 14:01:23

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

25. jan 2007 10:32

jordi matilda

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

25. jan 2007 10:35

Vesna Leben

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti