Punce najlepša hvala za info!
P.S. Anamarija, kje pa se ti skrivaš!?!
Lep dan in veliko se smejtePunce najlepša hvala za info!
P.S. Anamarija, kje pa se ti skrivaš!?!
Lep dan in veliko se smejtePunce/ fantje, kdaj pa se splača iti na ogled v Trst za malo bolj zimskimi cotami?
Lep dan in veliko se smejteKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.