Orgentno!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

29. dec 2006 14:49

No, to je prava podoba kulslo - malo heca, malo nasvetov, pa uspeh na koncu... mamamia

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

29. dec 2006 15:22

Katka, videla sem te pekače v akciji in jih naročila, dobila pa ničesar. Bilo je pač malce drugače in so mi bili zanimivi. Mijamarija, lepo se pa sliši, da se je vse dobro končalo. Sedaj razumem, zakaj si hotela pecivo sama speči. A je lepo na kulinariki riba-ribica

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

29. dec 2006 17:45

Hojla! Kok ste dobre bejbe!Takole bom rekla-kazala, štejte si v čast- ste edine ki se lahko zanesem na vas, in mi pomagate.Za vse nasvete hvala! Ko sem imela še mamico je bilo drugače vse poti so vodile k njej,sedaj sam z njo samo vmislih,vedno mi je pomagala z nasveti. Želim Vam- imejte se kul! mijamarija

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

29. dec 2006 19:32

Ribica, ali naročaš pri neckermannu prek interneta? Jaz namreč vedno naročim prek neta in se mi takoj, ko je naročilo obdelano, (kar ponavadi traja dan, dva), med mojimi naročili že izpiše informacija o dobavljivosti izdelkov. To mi je zelo všeč, ker tako vem, kaj bom dobila in česar naj ne pričakujem... Srečno! katka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti