Ideje ...

sabrina  

član od: 31.8.2001

sporočila: 213

tema odprta - 16. jan 2002 10:45 | ogledi: 3.166 | odgovori: 11

Ker dobim obiskovalca - vegeterijanca, ki je vso zelenjavo, mlečne izdelke, le jajca ne, vas prosim za pomoč oz. ideje, kaj pripraviti za glavno jed, dobrodošle pa so seveda ideje tudi za juhe, sladice.

Mogoče boste z odgovori pomagali še komu. Prisrčna hvala in lep pozdrav vsem.

sabrina

neznan uporabnik

16. jan 2002 11:20

Zdravo Sabrina! Predlagam nekaj iz kitajske kuhinje: uporabiš lahko najrazličnejšo zelenjavo, pa tudi način priprave ohrani vitamine in minerale. Zraven ponudi basmati riž. Pozdrav, Helena

neznan uporabnik

16. jan 2002 13:09

Zelo dobra je Loparnica. Recept najdeš na kul.slo ali pa še na neki drugi spletni strani (moj.recept ali nekaj takega). Gre za zelenjavno zloženko, kjer narediš nekaj palačink (lahko so torej brez jajc). Nato v okrogel model-pekač položiš palačinko, dodaš maso iz skute, nato palačinko, pa maso iz špinače, pa spet palačinko, pa maso iz korenčka, pa palačinko, pa maso iz gob (lahko jih izpustiš), pa spet palačinko, pa maso iz pora. Na vrhu mora bit palačinka. Nato pa namesto preliva iz jajc uporabi svoj preliv (zaradi sočnosti), npr. zelenjavno juho (iz kocke, morda pa bi lahko prelila z gostejšo juho, ki jo najdemo v vrečki..npr. grahova, ali pa porova....), lahko preliješ tudi s smetano..Torej to so samo moje ideje in domišljija. Povedala sem že enkrat, da bom to poskusila tudi z nadevom iz koruze, morda graha... Glede na ideje pa lahko povrhu proti koncu naribaš sir... Zelo lepo se reže, ko je hladna, ko je topla se rada razsuje in nima tistih lepo vidnih plasti. Upoštevaj to in ne reži tople, kot sem to storila jaz potem pa je na krožniku izgledalo kot nekakšna zmešana zelenjava ... Poskusi, ne bo ti žal. Recept ni zahteven, vzame pa kar precej časa. Nadevi so zelo enostavni, lahko jih prilagajaš po svoje. larisa

neznan uporabnik

18. jan 2002 18:05

Meni je vsec porova kremna juha, ki je pripravljena v 20 minutah. Ponudis jo z opecenimi kruhovimi kockami ali pa kar z zlatimi jusnimi kroglicami. Polnjene paprike z jesprenjem, ki mu dodas razlicno zelenjavo. V skrajni sili lahko pogledas tudi v kaksno dobro vegetarijansko kuharsko knjigo. Nisi povedala kdaj dobis obisk. Upam, da ni ze prepozno. Pa dober tek.

sabrina  

član od: 31.8.2001

sporočila: 213

21. jan 2002 7:26

Balti, obisk še nisem dobila, ga pa bom čez nekaj dni. V kuharske knjige sem že pogledala, vendar sem upala, da mi boste napisali kakšen preverjen recept. Hvala za pomoč. sabrina

neznan uporabnik

21. jan 2002 11:19

Sabrina: nikoli nisem bila vegetarijanka, sem se pa dolgo casa prehranjevala samo s presno hrano. Sedaj "gresim" ze stiri mesece in ker se ne pocutim prav dobro, se bom vrnila na prejsnji nacin prehranjevanja. Porova juha je preverjena, zelo okusna in enostavna za pripravo. Na maslu popeces na kocke narezan krompir, por in brokoli. Zalijes z vodo, dodas ali zlicko vegete ali eno zelenjavno kocko. Kuhas do mehkega in spasiras. Prilijes deci sladke smetane in solis po potrebi. Ponudis z opecenimi kruhovimi kockami in okrasis z malo kisle smetane. Paprike izdolbes in napolnis z mesanico prej namocenega in na pol skuhanega fizola in jesprenja. V maso vmesas na maslu popeceno cebulo, ki ji dodas kalcke, por, cesen, malo korenja, malo paradiznika, ki je lahko tudi iz tube in ne pozabi na obvezno sojino omako. Ker je slana, pazi, da je ne bo prevec. Paprike napolnis, nadevas v posodo in jih prelijes s kislo smetano. To lahko razredcis z malo mleka ali malo vode. Biti mora gosto tekoca. Das v pecico in speces. Zraven pase pire krompir, ki je najboljsi (vsaj moji druzinski clani mislijo tako), ce je narejen z maslom in sladko smetano, ali pa kaksen dober polnozrnat kruh in velika skleda zelene solate. Ce je obisk vegetarijanski potem vsekakor ne bo tezav s prebavo strocnic. Nisem ravno pristas sladic. Ce imata oba rada sladoled se vama bo obema le-ta, dobro prilegel, ali pa kaksna ledena kavica. Presneto, sedaj me pa lakota daje. Napisi kako si se odlocila in kaj si oz. bos skuhala in seveda, kako ti je uspelo. Upam, da bo, kar se da zelo okusno. Paziti je treba pri kolicinah. Te morajo biti v pravilnem razmerju. Najbolje, da je vsakega malo in enako. Sicer pa za dva ne potrebujes veliko.

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

22. jan 2002 13:32

Sabrina Sicer ne vem, kako slavnostne naj bi bile jedi, ki jih želite pripraviti, tako da bom naštela nekaj različnih jedi za različne priložnosti. Če se vam kaka jed zdi zanimiva, mi povejte, da vam napišem recept. - ajdovi žganci (nezabeljeni, ampak so vseeno dobri) + gobova juha - rezanci (brez jajc!!!) z zelenjavno omako - prikuha iz blitve + pečen krompir/pire krompir - polenta + ratatouille - rižota z beluši - ajdova kaša z gobami - bučke s krompirjem + zelenjavni zrezek (polpet) - ričet brez mesa (navaden ričet samo brez mesa in z več zelenjave (čimveč vrst)) - nadevani jajčevci (po mediteransko/s skuto/z gobami) - enolončnica z lečo - cvetača z gobami + dušen riž - zelenjava po kitajsko + kuhan riž - polnjen paradižnik ( za predjed) To so vegetarijanske jedi, ki so mi padle na pamet in ne vsebujejo jajc. Neuporaba jajc jedilnik žal zelo omeji (sama jem jajca, zato je moj jedilnik precej bolj pester od tegale seznama). Če vas karkoli zanima, me vprašajte. Upam, da niste preveč razočarani, ker na mojem seznamu ni jedi iz soje –ne maram je, zato ne poznam takih jedi. Pa še nekaj: vegetarijanci nismo nič posebnega, nismo neka svoja “kasta”, zato bi se vaš gost morda počutil bolje, če bi skuhali manj imenitne jedi, ki pa bi jih jedli tudi vi in vaša družina. S tem se ne bi počutil kot breme, ki vam nalaga dodatno delo (sama se žal pogosto počutim tako kadar sem kje na obisku in mi ponudijo popolnoma drugačno hrano kot jo jedo ostali). Pa dober tek! LP, maja

sabrina  

član od: 31.8.2001

sporočila: 213

6. feb 2002 8:33

Šele včeraj sem se lahko spet oglasila, zato tudi tukaj šele danes odgovarjam. Med drugim sem pripravila za vse člane družine zelenjavno juho po tvojem receptu Balti. Juha je bila res odlična. Mc mayi prav tako hvala za ideje, vendar vam moram povedati, da me je zadnji odstavek precej presenetil, saj nisem spraševala ne po imenitnih jedeh, niti nimam nič proti vegetarijancem. Tudi mi jemo ogromno zelenjavnih jedi, poleg tega pa še meso in jajca. Ker hrana pač ni smela vsebovati jajc, mi je bilo malo težje pri sestavi jedilnika. Nisem pa niti pomislila na to, da bi naša družina jedla popolnoma druge jedi. sabrina

neznan uporabnik

6. feb 2002 12:54

Hojla, me res veseli. Ce potrebujes se kaksno idejo, ti z veseljem se kaj napisem. lp

sabrina  

član od: 31.8.2001

sporočila: 213

6. feb 2002 13:22

Balti, čao! Se priporočam za še kakšno idejo oz. recept. Hvala in lepo se imej. sabrina

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

17. feb 2002 17:50

Hojla! Sabrina nisem vegetarjanec toda imam predlog. Sedaj, ko so že topli dnevi, pomota, včeraj je padal sneg, danes pa ga že pobira, zamenjamo krepko "mesno" kosilo ali večerjo za regratovo solato in pošten kos kruha. Jaz ga sicer pripravim s špehom ali z ocvirki, toda je tudi brez tega je čisto v redu. Pravi nadomestek za kosilo ali večerjo. Na tržnici ga verjetno še nimajo, je pa tudi samo nabiranje regrada lahko prav zabavno. Ažokoh!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti