Novi pogoji pisanja sporočil na kulslo forum!

neznan uporabnik

21. jan 2002 17:58

Ja, meni se tudi zdi, da se nalaga bolj počasi. Računalnik je ok, linija je ISDN, pred prenovo foruma je bilo hitreje. No, pa saj to ni nič hudega. Če grem na Kul Slo od drugje, pa tako lahko grem vmes na kavico ... LP! Beti

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

21. jan 2002 18:49

Čakaj malo Beti! Tako počasi se ti nalaga, da moraš na kavico??? Kaj se nalaga počasi, vse ali samo forum? Kaj pa drugi? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Golob  

član od: 16.11.2001

sporočila: 43

21. jan 2002 19:00

Malo počasneje se res nalaga kot pri starem forumu, vendar še ni tako hudo. Lep dan Helena Helena Golob

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

21. jan 2002 19:03

tudi meni se zdi, da je slo prej hitreje. Imam povezavo preko kabla in moram reči, da je KulSlo ena tistih strani, ki se najdlje nalagajo. Na starni je veliko slikovnega gradiva, "kukijev",... ki upočasnjujejo nalaganje! Pa vendar prosim, ne me držati za besedo, ker nisem strokovnjak. LP, Ana Ana Ledinek

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

21. jan 2002 19:18

Hm čudno, meni se pa hitro nalaga, tudi zadnjič, ko sem pri kolegu preizkusil je bilo super. Pa nisem sam blizu strežnika, da ne boste mislili... Morda lahko kaj izboljšam, če mi poveste, kje se vam počasi nalaga, forum, portal ali odpisanje recepta, iskanje ... ??? Če mi točno poveste, bom morda lahko kaj optimiziral! In pa, kdaj je začelo počasneje delati, ko smo vključili novi forum? Veliko slik sicer nimamo, gre pa za zelo veliko skript, ki se poganjajo v ozadju na strežniku... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

hetero  

član od: 3.10.2001

sporočila: 273

22. jan 2002 7:03

jaz imam dva dostopa in sicer doma imam analogno linijo, v službi pa ISDN in čisto nov, najsodobnejši računalnik, ki skoraj vse živo odpre "dok si rekel keks"....vaše strani, pa res (brez heca) zelo počasi odpira. kaj odpira počasi? npr. posamezni forum,ali pa posamezno debato v nekem forumu...predolgo se čaka, da ti odpre....nekaj podobnega se dogaja tudi na SIOL.NET straneh, samo tam mi je čisto jasno zakaj (ker s tem več zaslužijo), pri vas pa mi ni jasno zakaj, ali pa tudi vi več zaslužite, če se strani bolj počasi odprejeo ??? no hotel sem reči, da mi vaše strani počasi odpira doma in v službi...... Herman Teron

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

22. jan 2002 8:35

Ne, hetero, mi ne zaslu3imo nič več in nič manj, ker bolj malo zaslužimo... Vseeno kako hitro se odpira. Ne moremo si pa niti privoščiti ne vem kakšnega stroja zadaj, kot ga ima google in verjetno tudi druge strani, ki uporabljajo zelo skripte. Po mojem imamo enega bolj naprednih forumov, kjer za vsako temo računa, do kje ste jo že prebrali. Torej je reč le o forumu? Portal in ostale strani se vam hitro odpirajo? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

22. jan 2002 9:30

Ne samo forum. Zdi se mi, da se cela stran počasneje nalaga. Doma še gre. Na kavico pa lahko grem, ko sem na internetu drugje (npr. pri prijateljih ali v knjižnici). Ko kliknem Recepti/nasveti, mine cela večnost, preden se mi prikažejo teme. Prosim, ne razumite tega kot kritiko. Gre samo za moje mnenje. LP! Beti

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

22. jan 2002 9:32

Saj ne razumem narobe Rad bi odpravil te3ave... Vem, da se okrog 15 in zjutraj malo "zabaše", ampak sicer... čudno. Očitno ne dela vsem enako Sicer sem na kablu, ampak portal mi odpre v 1 sekundi, vsako temo prav tako... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

spela  

član od: 31.8.2001

sporočila: 350

22. jan 2002 9:42

Jaz sem pa malce gledala na štoparico in ugotovila naslednje: -sama spletna stran se mi hitro naloži (do zastavic) -portal 10s -posamezni forum 5s recepti 7s Imamo pa ISDN linijo.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti