Novi pogoji pisanja sporočil na kulslo forum!

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

18. jan 2002 13:21

Florjan, jaz predlagam pl (plemeniti) ampak...to je treba na Mačkovi urediti, ne? LP Bojan

neznan uporabnik

18. jan 2002 13:44

Zdravo! Dobro, demokracija pomeni, da ima lahko vsak svoje mnenje in pogled na svet, vendar vam priporočam, da se spomnite biblijskega nauka, da smo pred bogom vsi enaki. Moram pa reči, da razumem, da intelektualnega nivoja komuniciranja pri nekaterih ni mogoče dvigniti, ker o vsem tem odloča osebni intelekt. Ko bom imel več časa, vas bom lahko obvestil o mojem zagovoru doktorata, ki ga pripravljam. Premislite o mojih zahtevkih, izplačalo bi se vam. Naj povdarim, da so moji nasveti honorarno dobro plačani. lp Florjan Nahtigal florjan nahtigal

Titi  

član od: 15.11.2001

sporočila: 35

18. jan 2002 14:11

Joj, ubogi mi "navadni" ljudje, ki najdemo veselje v kuhanju in ne v pripravljanju takšnih in drugačnih doktoratov (oz. tega ne razglašajo na vsakem koraku). Na srečo se človekov intelektualen nivo ne meri samo na osnovi dokazovanja svoje superiornosti Prej obratno. Vsekakor se je lepše ukvarjati z dobrotami, ki se najdejo na KulSlo. Tina

neznan uporabnik

18. jan 2002 14:41

Jej,jej,jej... Tina, ja tud jaz se počutim nekako majhno, ko se pa na forumu družim z nekimi bodočimi doktoriranimi osebami, pa z inteligentnimi dobro situiranimi dekleti, jaz nisem ne eno ne drugo. Niti najmanj doktorirana, niti dobro situirana, pa vendar dobra kuharica (vsaj s tem s elahko pohvalim, saj volja je največ pri vsem tem). Torej, florjanu in podobnim v razmislek glede foruma in njegovega namena: Le kam gre ta forum, ko sem vprašala za recepte o zelenjavnih prilogah ipd, pa najbrž nobeden sploh teme ni odprl, kaj šele, da bi mi odgovoril Lep vikend vsem, pa kaj dobrega skuhajte in ne mečite polen pod noge, predvsem ne kuharicam..., saj poleno gre v šporget... larisa

neznan uporabnik

18. jan 2002 15:16

Dober dan! Ste mi pa dali dela! Kar nekaj časa sem potreboval, da sem razvozlal, kaj se je vse dogajalo na kulslo. Tudi sam nisem cvet inteligence, pa se mi zdi ta pametnjakovič (florjan) pravi tepec s svojim pisanjem. Skupnega s kulinariko ima le to, da nam soli možgane. Meni je svinjski zrezek kralj, poezija pa kraljica, vse drugo je mlatenje prazne slame. Po mejlu sem dobil obvestilo, da je tekla anketa o Murku. Presenetila me je podpora njemu v prid, čeprav je možakar vsakega opljuval. Pa izgleda to naše vrle bralce zabava, kar je vidno iz obiskanosti tem v zadnjem času. Verjetno jim je bolj do špetirja, kot do kisle juhice? Ko sem pa sam načel temo o problemih s sanitarijami se je usul plaz negodovanj in obtožb. Z upokojenci smo bili v toplicah in se je kar nekaj gostilniških izkušenj dogodilo, da bi imel veliko pisati, pa danes ne utegnem, ker hitim v lovsko drušvo na divjačinski golaž. Ludvik praznuje 70letnico. Do slišanja! Mile

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

18. jan 2002 15:55

Florjan, a ti bi rad tako naokrog prišel do barvic ali valjarja ob podpisu? Le glej, da te ta pravi uredniki oz. svetovalci kulSlo ne poimenujejo npr. "izsiljeni svetovalec" ali kaj podobnega. . Vsem skupaj en lep vikend in kakšen kulinarični navdih med njim, da bomo prihodnji teden začeli pametnejši in strpnejši,. lp Irena Sporočilo je spremenil(a) piškotek dne 18. jan 2002 15:58:43

hetero  

član od: 3.10.2001

sporočila: 273

21. jan 2002 13:39

mene pa zanima, zakaj odkar so strani prenovljene tako počasi obrača strani....res počasi....npr. na med.over.net, kjer je vsaki dan na tisoče obiskovalcev ti stran odpre dok si rekel keks...... Herman Teron

neznan uporabnik

21. jan 2002 13:50

Zdravo! Vsekakor gre za povsem spontano svetovanje, ki gre le vam v dobro. Ker pa moram ohraniti svoj intelektualni nivo, mi pripada nek naslov, ki bo garant za kakovost pojasnjevanj. To je namreč nujno potrebno, ker sem zavezan z ISO standardom in se nanaša tudi na javna objavljanja. S titulo doktorja pa ne želim prehitevati, kar tudi ni dovoljeno. Flojan Vam svetuje Nasvidenje "Pri Florjanu"

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

21. jan 2002 14:38

hetero: Prenovljene kako? Mi veš čas prenavljamo strani... Odvisno je seveda kako dostopate do Interneta in kje se nahajate. Meni in tudi drugim, ki sem jih obiskal se strani KulSlo (tudi portal, ki je programsko precej zahteven) odprejo dok si rekel keks... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

21. jan 2002 16:40

Florjan, odnos do lastnega "titlna" je povsem vaša zadeva. Kolikor imam izkušenj, je to zelo od posameznika odvisno, koliko se krasi ali pa ne krasi z njim. Bi bilo pa deplasirano na tem forumu, v tej družbi, poskušati koga fascinirati z zvenečim nazivom! Tisti, ki obiskujemo forum hitro ugotovimo ali je prispevek kaj vreden ali nič..., ne glede na podpis. Florjan, naj vas podpisuje kvaliteta prispevkov lp Bojan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti