Sve i svašta

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

27. okt 2008 15:31

Hrvati davek vrnejo pri nakupu nad 500kn (ne vem pa, ali ga vračajo tudi v Sve i svašta), glede poti do tja boš pa verjetno lažje našla, če boš šla po stari cesti - tako da AC zapustiš na odcepu za Samobor oz. Veliko Nedeljo (samo tam zdaj nekaj gradijo, tako da so obvozi in vse skupaj ni prav nič prijazno označeno... Poskusi se prej orientirat po kakšni avtokarti, ti bo lažje - iščeš pa Dolnji Stupnik - po regionalki iz Samobora proti Veliki Nedelji in proti Karlovcu, potem pa v enem izrazito y križišču dosti na samem obvezno levo (ampak res ni nič označeno) Irena

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

27. okt 2008 19:38

Davek vračajo. Samo bodi pozorna, da boš imela s seboj potni list, ker z osebno ne boš uspela nič...ker nimajo pač formularja za osebno, ampak samo za pasport...Hecno, če mene vprašaš. Prvič, ko sem bila in tudi največ kupila, sem bila le z osebno. Pa sem rekla, da dokument je dokument in naj pač napišejo podatke iz osebne (številko in to...). So bile zmedene in klicale šefa, ki pa ni dovolil, če je pasport, je pasport. Meni se je zdelo papirniško. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

27. okt 2008 21:02

Čudno to, midva sva lahko to opravila z osebno izkaznico. Ne sicer v isti trgovini,...imajo tudi trike, a nas nima večina samo osebno ali se motim? Jelenckova

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

27. okt 2008 21:54

Jelenckova, meni je bilo to hecno, res. Imajo le en formular kjer je v vseh rubrikah napisano "putovnica". Zgoraj pač ime in priimek, nato pa številka "putovnice", datum izdaje "putovnice", kraj izdaje "putovnice"... Sem rekla naj prečrta putovnica in napiše osebna izkaznica, pa bo mir - ni smela. Pa tudi, če bi napisala vse kar od osebne, saj bi potem na meji videli, da so številke na listu in moji osebni iste. Nisem dobro razumela zadeve, zakaj ne sme. Na teh papirjih bi po moje moralo pisati številka "dokumenta", datum "dokumenta"..., pa potem kar imaš, imaš. Sicer pa ne poznam zadeve, kako in kaj je prav... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

31. jan 2009 0:55

piškotek je napisal/a:
Kraj je streljaj od Zagreba v smeri Slovenije. Iz naše smeri greš po avtocesti do odcepa za Kerestinec in nato proti Lučkem. Ne moreš falit.Irena

A da ne??? Hm, ena, ki jo dobro poznam, s tega foruma (ne, ne bom povedala, da sem to bila jaz ), je vneto iskala ta dva odcepa in potem na lastni koži preizkusila tisto 'okoli ri... v žep', saj se je odpeljala vse do Jaske (Jastrebarsko) in potem po stari cesti nazaj do Stupnika.

 

No, v glavnem, table so očitno zamenjali in zdaj treba iti (po moje) dol na odcepu Zagreb-jug. V trgovini imajo pa res sve i svašta, tako da sva z možem ven prišla z olajšano denarnico (je rekel, da če smo se toliko vozili, se naj vsaj pot izplača - a ni zlat???)

Atina

nivkapivka  

član od: 29.4.2010

sporočila: 76

9. jun 2010 14:14

Živjo. sicer je ta tema že nekaj časa mrtva, pa bom vseeno vprašala - gre kdo slučajno v bližnji prihodnosti v Sve i svašta. bi imela par artiklov za prnest. sicer se tudi sama odpravljam že nekaj časa, vendar imam jutri operacijo in bom kar nekaj časa bolj statična - bom pa imela čas za pečt, a ne? :) hvala za kakršenkoli odgovor. nivkapivka

2.2.  

član od: 3.1.2008

sporočila: 37

21. avg 2010 8:11

a mi lahko nekdo točno pove delovni čas v tej trgovini sve i svašta. šla bi danes pa nevem točno do kdaj delajo 2.2.

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

21. avg 2010 10:12

imajo spletno stran domnevam...pa kakšen kontakt na njej, kjer bi moral biti tudi delovni čas oz. telefonska številka, da se pokliče in povpraša ;) Viva Meier

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

21. avg 2010 11:35

kokr se jst spomnim majo vikende zaprto, med tednom pa do ene 18,19

Pitončica

2.2.  

član od: 3.1.2008

sporočila: 37

21. avg 2010 22:53

ne na spletni strani nič ne piše niti oglasili se niso po tel. smo šli na blef in dobili ter pustili 70 eur za eno malo vrečko. delajo pa ob sobotah do 16h 2.2.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti