18 merkatorjevih zamenjam za šparove.
Teka
Nove merkatorjeve nalepke
no če ste že pri merkator nalepkah me zanima, če ste slučajno kdo kupil to odejo dormeo ter depilator Braun? odločam se za nakup pa me zanima vaše mnenje, če ste žadovoljni z njima.
lovebeyba
Snaha je kupila to Dormeo odejico. Je tako zelo mehka in topla.
Teka
jaz zbiram nalepke merkator. v zameno dam lahko šparove nalepke.
odeja dormeo je super, depilator braun je tudi dober, samo navaditi se je treba na puljenje. mene je prvič kar malo bolelo.
puma85
Ima mogoče kdo kakšno merkatorjevo nalepko za oddat. Rabim jih še 19
. Imam pa 11 Šparovih, lahko zamenjam.
Teka
Če ima kdo nove mercatorjeve nalepkice in jih ne potrebuje, se priporočam. ![]()
![]()
![]()
![]()
Pozdravček!
če so to snežinke, jih imam 10
anndreja
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
