Nalepke od Mercatorja, DM in Spar pošljem po pošti.Javite se na ZS.

Pavlika
Nove merkatorjeve nalepke
Do kdaj pa veljajo dm nalepke? Jaz bi se priporočila za dm nalepke.
jade
DM nalepke veljajo še celo leto 2007. Podaljšali so akcijo. Pridni, pridni!
Zvončica
Tudi jaz imam Mercatorjeve nalepke, jih še kdo potrebuje?
Pesnica
Jaz jih imam še 13. Če kdo rabi, povejte.
Sanjula
če kdo rabi merkatorjeve nalepke, ostalo mi jih je 13, naj mi pošlje naslov na ZS, pa mu/ji jih pošljem
Drejček
Ima kdo kaj odveč Merkatorjevih nalepk se res toplo toplo priporočam zanje.
Hvala!
Roncolino
Povej mi koliko jih potrebuješ in priloži naslov.
LP Darja
Darjuška imaš ZS
Roncolino
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
