Lepo bi prosila , če ima kdo odvečne nalepke merkatorje ,če mi jih lahko odstopi ,saj si nameravam nakupiti kar nekaj posode pa toliko ne bom zapravila v trgovini. Hvala Maja
kavica
Lepo bi prosila , če ima kdo odvečne nalepke merkatorje ,če mi jih lahko odstopi ,saj si nameravam nakupiti kar nekaj posode pa toliko ne bom zapravila v trgovini. Hvala Maja
kavica
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.