
French toast s sadjem
Danes sem natisnila recept št. 13535
Namesto, da bi sestavine ostale napisane tako, kot v originalnem receptu in kot so bile vedno doslej, druga pod drugo, so poravnane v ravno vrsto, kar je veliko manj pregledno.
Enako se dogaja pravzaprav pri vseh receptih. Sestavine se pokažejo poravnane v vrsto že pri predlogi za tisk.
Cila
Meni tudi ne tiska ok.
dari
Pri meni se zdaj recept lepo natisne, par dni nazaj pa tudi ni šlo.
"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951
Cila, to je če tiskaš po starem dizajnu, nastavi da tiskaš po novem, ob priliki bom pa popravil, trenutno res ne morem.
Jernej, hvala. Sploh nisem bila pozorna na izbire in ker nisem odkljukala nobene opcije, je vzelo stari dizajn.
Po novem tiska v redu.
CilaV prihodnje bo le en dizajn, starega bomo ukinili.
Jernej, tole pišem v Mozilli, ampak uporabljam Chrome. V Chrome-u ne morem pisati v forume (odgovarjati na teme). Mnenja pri receptih so omogočena. Kak namig? Hvala in lep pozdrav tebi in vsem mučenikom.
BarbraŽal ne vem, kaj bi bilo narobe, imam Chrome in mi normalno piše sporočila. Ne moreš pisati ali ne moreš odposlati napisanega?
Sploh ne morem pisat, kurzor se ne postavi v besedilo, je neaktiven (puščica).
BarbraKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | Venturini |
| malo za hec | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

French toast s sadjem

Orehova rolada