Vprašanje za jerneja (administratorja)

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

2. apr 2021 16:04

No ja, je rubrika Velikonočne jedi, klikneš na Orehova potica in si na cilju. 

rimljanka

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

2. apr 2021 16:22

Ostale dneve  greš pa v receptih na napredno iskanje, Loni in potica skočita ven v sekundi

lp, mzm

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

2. apr 2021 18:06

mišzmoke je napisal/a:

Ostale dneve  greš pa v receptih na napredno iskanje, Loni in potica skočita ven v sekundi

lp, mzm

Ko bi le našla "napredno iskanje".

 

Rimljanka, tudi svojih receptov ne najdem, če ne iščem pod točnim imenom recepta. 

Vanja

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12641

2. apr 2021 18:22

Vanja_v_ZDA je napisal/a:
mišzmoke je napisal/a:

Ostale dneve  greš pa v receptih na napredno iskanje, Loni in potica skočita ven v sekundi

lp, mzm

Ko bi le našla "napredno iskanje".

 

Rimljanka, tudi svojih receptov ne najdem, če ne iščem pod točnim imenom recepta. 

Vanja

https://www.kulinarika.net/recepti/sladice/orehova-potic

 

Vanja, čisto enostavno:   greš na Člani, odtipkaš-Loni, ali kateregakoli drugega in najdeš vse o tem članu, v tem primeru na moji recepti.

 

https://www.kulinarika.net/uporabniki/seznam/?besede=Van

 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Sporočilo je spremenil(a) johana dne 2. apr 2021 18:26

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

2. apr 2021 19:47

Vanja, v rubriki, "recepti" , pod slikama najdeš "iskanje po sestavinah" in takoj pod njim "napredno iskanje".

 

lp, mzm

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. apr 2021 10:15

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Jernej, ne vem, kaj si naredil, ampak tale stran je postala nemogoča. Iskalnik je totalno bedast. Iščem recept za Lonino potico (Loni potica), ne dobim novenega zadetka. Ko dam v iskalnik "Loni" dobim en kup forum zadetkov z "vse najboljše, Loni".

 

Potic, tudi orehovih je toliko in iskalnik mi da dolg seznam receptov. A bi se dalo spremeniti in dodati ime tistega, ki je objavil recept? 

pozdrav,

 

 

Vanja

Iskalnik je tak kot prej. Nikoli ni našel po imenih avtorja, Lonine potice na tak način ne bo našel. Uporabite napredno iskanje:

https://www.kulinarika.net/recepti/seznam/?iskanje=1

Vpišite med besede ali ime recepta POTICA in med avtorja LONI, pa boste kot prvi zadetek dobila njeno potico.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. apr 2021 10:17

mišzmoke je napisal/a:

Vanja, v rubriki, "recepti" , pod slikama najdeš "iskanje po sestavinah" in takoj pod njim "napredno iskanje".

 

lp, mzm

Napredno iskanje najdeš tudi na glavnem iskalcu, ko klikneš nanj, da vpišeš besedo, vam v roletki ponudi tudi napredno iskanje.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

3. apr 2021 17:11

Jaz grem pod"ključne besede", napišem  v tem primeru orehova potica, kliknnem in se zlistajovse orehove potice, Lonina je deveta po vrsti. Mogoče je daljša pot a najdem recepte zelo hitro.

Vesele praznike, veliko pirhov in potick želim vsem!

naor

ACDC  

član od: 14.2.2006

sporočila: 36

8. apr 2021 12:27

Pozdravljeni

Non stop mi javlja, da naj izklopim blokator oglasov, pa ne najdem kje se to naredi. Prosim, če lahko pomagate.

L. P.  acdc

ACDC

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. apr 2021 16:14

Žal je to odvisno od brskalnika do brskalnika in kateri blokator oglasov uporabljate, to veste le vi.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti