Vprašanje za jerneja (administratorja)

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

6. dec 2016 14:26

Jernej, ali je po novem mogoče spremeniti uporabniško ime? Sprašujem, ker sem opazila primer preimenovanja. 

Katarinči
Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 06.dec 2016 14:27

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

6. dec 2016 16:30

Sem jest tudi opazila, sam vprašat si nisem upala 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

6. dec 2016 17:36

Zanimivo...imam občutek, da se da...ker ene članice ni več, kot da sploh ni obstajala, če jo iščeš v bazi..njene zapise pa ima druga z zelo podobnim nickom..

Vrtejbenka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. dec 2016 18:11

Uporabnik ne more spremeniti svojega uporabniškega imena, ker je vse vezano nanj.

Jernej - administrator kulinarika.net

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

6. dec 2016 18:15

Tako je ja! Ampak ker se jaz na to tehnologijo ne spoznam, je res boljš, da sem tiho.........Si grem ven na zrak mal glavo zluftat, mal razmislit, pol bom pa spet kej neumnega napisala...al pa pametnega...kdo ve? 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. dec 2016 23:00

Kot sem napisal uporabnik si ne more spremeniti up. imena, jaz ga pa lahko, ampak le izjemoma, ker je vse vezano na up. ime in je treba se precej namučiti, pa najti nezasedeno novo ime... To delam le izjemoma in tej uporabnici sem ga zamenjal. Nič ni narobe z našo stranjo. Menjati je težko, ker sistem tega ne omogoča na "lepo". In tudi na novi V4 je to še težje tako da...

Tej članici sem ga pa spremenil na podobno ime, ker je prosila in navedla zelo tehten razlog za spremembo. Je pa to izjema, dobra volja in kar nekaj časa, da se kaj ne pokvari (števci objav itd.).

Upam, da sem zadovoljivo pojasnil.

Jernej - administrator kulinarika.net

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

6. dec 2016 23:55

Hvala Jernej. jaz sem s tvojim odgovorom zelo zadovoljna   se ne bom več spraševala a sem res jaz tako zelo  butasta 

 

 

 

 

 

 

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

7. dec 2016 9:13

Jernej, hvala za zelo korektno in transparentno pojasnilo.

Katarinči

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

7. dec 2016 14:16

Srčno upam, da ne bo Jerneja njegova dobra volja, prijazna gesta in pripravljenost narediti izjemo v tem res izjemnem primeru zdaj udarila po glavi  v obliki kopice prošenj drugih uporabnikov po spremembi samo zaradi tega, ker jim njihovo uporabniško ime pač  ni več všeč. To, da nam ni več všeč, pa nikakor ni tehten in utemeljen razlog, saj se razumemo? 

 

Tudi meni moje ni (več), pa kaj, sama sem ga izbrala. Zelo nekorektno bi bilo, če bi zdaj Jerneju sitnarila, kako "nujno" potrebujem spremembo uporabniškega imena, ker bi bila rajši "dišeča_pehtranka" ali pa "Kuharica_Katica" ... 

Vnaprej pa čestitam  Jerneju za vsak odločen ne kot odgovor na morebitne kvazi "straaašno utemeljene," prošnje zaradi tega, ker smo si premislili samo glede všečnosti lastnega uporabniškega imena, če bodo slučajno (upam, da ne) prihajale na njegov naslov.

Vesel praznični december!

 

 

 

 

Katarinči

 

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 07.dec 2016 18:19

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

7. dec 2016 19:23

Joj Katarinči, kaj si ti mene zdajle nasmejala........Veš, pred štirimi leti, ko so mene moji vnukci tu gor spravili, so tudi imeli en velik problem z nickom, ki ga imam......že od samega začetka mi najbolj všeč ni bil, pa sem se ga pol kar nekako navadila.......če bi ga danes lahko spremenila, bi bila: "termitka", "lubadorka", "ženaodtermitka", "enavelkatečka", "nikolzadovoljna"......ampak, čez štiri leta bi spet bila rada nekaj drugega...........bom kar ostala to kar sem: zdej me že poznate, pa navadli ste se me tud, čeprav znam včasih zatežit zadeve........

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti