Naša zgodbica

... tam je slab zrak,pojdita raje v naravo ,kjer je... Milži
...tako lepo, prišla je pomlad in z njo tudi... angie

...cvetoči travniki, toplo sonce....Uživajta,vendar ne pozabita na regrat,drugače Janezek ne......

IvaSin
...bo mogel pripraviti kosila za svoje... Milži
.......goste, sošolke in sošolce , pa še zajčkom ga bo dal...... manca51
.......ja kosilo, to bo tisto pravo za katerega se je potrebno malo potruditi..... simpatija
...da bodo vsi veseli in nasmejani,odhajali na... Milži
en sprehoh v naravo al pa.. Matjaž

..se doma crkljali in ....

lp goga

......se z zajčki igrali.Janezek bo zadovoljen,Miha in Micka pa bosta.........

IvaSin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.