Naša zgodbica

...kjer bosta dobila, vse kar rabita za... Milži

... svojo stilsko preobrazbo.In Janezek ne bo verjel...

IvaSin
....da sta to res vidva, .... manca51
...ker bosta tako imenitno zgledala ,da gresta lahko... Milži
......spet enkrat , po dolgem času..... manca51
.......v kino ali celo v gledališče ..... manca51

...kjer vaju bodo vsi radovedno opazovali in nejeverno.....

IvaSin
.......majali z glavo , češ , kaj pa vidva .... manca51
...tu delata,saj bi moralabiti,čisto... Milži
-----drugje , ne pa v gleddališču .... manca51

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.