Naša zgodbica

...si privoščijo, žurajo celo noč ,da se še mački ... Milži

......čudijo.Ja, Micka in Miha bosta morala......

IvaSin
......se malo skulirat , malo pamet v roke vzet .... manca51
...saj sta že dovol v letih ,da bi bila lahko... Milži

....babica in dedek,ki bi morala biti za vzgled svojim vnukom.......

IvaSin
......ne pa , da vama gredo same neumnosti po buči , kot .... manca51

,...je žuriranje,ki še mačkom ni povšeči.Dajta se raje zabavat s.....

IvaSin
...pospravljanjem okoli hiše ,da vaju nebo ... Milži
.. Janezek odpeljal v šolo, kjer bodo imeli... [sreca] katti Sporočilo je spremenil(a) katti dne 11. 2010 11:16
...predavanje o lepem vedenju,zato sta... Milži

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.