Naša zgodbica

Cela štala, ker... fakin712
.. je slišala,da se z Mojco naskrivaj dobivava ob petkih pri Kosobrinu.
Tam imava žurko brez gat... Julija
sam hozntregarji so gor, pa še ti so.... jessy6
trotlzihr...
držijo sam jirharce...ampak, samo svizci so priča.. Petra 1
...mamo vsaj čokolade dost z velikooooo.... jessy6
...lešniki in jo veselo grizljamo, seveda vsi brez gat... Julija
in velikokrat se sprašujem, čemu vse to...
...in zakaj sploh pujsi letajo, da se nebo pooblači tam...... juhica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.