Naša zgodbica

... saj veš, da je treba mozolje nahraniti, če želim drugo leto spet zmagati...
ok, ok...odpelji me v... jessy6
lekarno tumpika
ali se bolje v DM, tam majo Petra 1
..."ne,ne,ja kaj pa jaz mislim...trgovine so zdajle že zaprte." Vesna Leben Sporočilo je spremenil(a) ligojna dne 22. okt 2006 09:38:18
...potem me pa lahko samo še... jessy6
mojster Jaka pozdravi kobra 1
malo potolažiš, da vse skupaj ni tako ....... Veronika
PEHTA....ona je rekla, da za vsako bolezen rozca raste....grem Petra 1
... kar Pehto iskat, če pa še Volkca srečam, bo pa itak ... Blanchy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.