Naša zgodbica

...ja ati sej v tem je problem, veš, ker ne vem točnoo... jade
a bo oči naš sedanji župan ali tisti, ki kandidira v nedeljo .............. Veronika
in to naj bi bio darilo za moj roj. dan??????? ela
Le s čim sem si to zaslužil? Žene od nikoder, hči noseča pa mogoče je celo županski kandidat oče mojega vnuka. Grooooza... Julija
Ah, dej no, saj ni tako hudo: Kaj pa če bi bil... Loni Makaroni
oblečen, sej res u samih gatah skačem okrog, grem v trgovino Petra 1
da si v tej grozni zmedi kupim eno flaško, ki jo bom ................ Veronika
...zeksal na brzino, da malo k sebi predem, od teh šokov. Ampak še zdaj ne vem kje je ta presneta baba.. jade
poklical bom Pepeta Monck-a, slavnega detektiva Petra 1 Sporočilo je spremenil(a) Petra 1 dne 20. okt 2006 10:35:28
on reši še tako nemogoče uganke,pa ni hudič, da ne bi moje babnce našel, ko pa je tako... ela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.