Naša zgodbica

stopi skozi zadnji vhod.. Scorpy
in se ustraši maja
nekdo ga pograbi za ovratnik in reče....che .cosa .....mio fratelo....Don Corleone a speta... sranje...kaj pa zdaj ...je padu sred mafije Petra 1
Zavpije VENDETA .....oko za gate ursa40
hahahah.....šment on hoče moje gate, na katerih so narisani$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$. v zameno mi vrne mojo... Petra 1
pošvedrano copato, ki je bogve kako prišla tja dol maja
Ne bo kruha iz te moke, bo treba kaj drugega pogruntat! Veronika
Zato olupim banano, da se malo pokrepčam, olupek pa brezbrižno (nič ekološko osveščeno), vržem na tla,.... LP cervus
stopim ritensko, ker zagledam debelo kuharico, ona stopi na olupek, pade name, v tem pa... Scorpy
s kotičkom očesa zagledam mojo Berto, ojoj Petra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.