Naša zgodbica

....ko pa ji jaz namignem zvečer, da bi kaj rad, jo kao boli glava od utrujenosti.... jade
Madonca, da se bom zapeljal za njima do tiste njegove podrtije.
...Hm,ampak,ali je vredno se sekirat,zarad ene bejbe? Ne! Tak postaven dečko lahko dobi še kakšno mlado,luštno in postavno. Vesna Leben
...ampak čaki malo, vseeno je moja žena, ne more se ona tkole norca delat z mene... jade
Poglej jo, kako pleza po njemu. Po men se še doma ne tako. Se bom kar v njegov avto zaletu, da bo vidu s kakšnim dedcem bo imel opravka.
Tako...stopita ven...o groooza,to sploh ni moja žena!!!! ela
ŠE HUJE- bila je moja hči, ki je zelo podobna svoji mami, zato sem ju tudi zamešal. Stopim do starca in... Lep dan in veliko se smejte
... ga vprašam kaj je delal pri moji ženi v službi. To, da je bila tam tudi hči me ta trenutek ne zanima.
Hči me presenečeno pogleda... Sporočilo je spremenil(a) ela dne 20. okt 2006 08:08:33
Besen čakam odgovor. Sporočilo je spremenil(a) mandelj dne 20. okt 2006 08:11:18

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.