Zagrebške rezine

tema je zaklenjena

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

17. okt 2006 9:58

Nimam čas agledat kako in kaj, ampak v MB so bilezagrebške rezine take: listnato testo, gor vanilijeva krema, premazan s stepeno saldko smetano, pokrito z listnatim testom in to prelito s čokolado. In sem se čudila, ko sem hodila naokrog, pa nikjer ni bilo zagrebških, samo običajne kremšnite, celo v ZG jih nisoimeli... Mamamia V čem pa je štos zgornjih lekcij? Očitno sem nekaj zamudila ali pa ne razumem prav? mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

17. okt 2006 10:03

Mi vrag ni dal miru in sem šla gledat, tako da mi je vse jasno. Tisto, kar smo v Mb imeli pod zagrebške rezine, je pod drugim receptom, ki ga je poslala vemves, na coolinarika.com, zagrebačke kremšnite. Mamamia mamamia

enaMarjetka  

član od: 31.7.2006

sporočila: 73

17. okt 2006 10:04

Pa zakaj se toliko vznemirjate, pustite nestrpnsot in prisluhnite drugim rubrikam v katerih si med seboj pomagamo. Res da jaz pri takih stvareh ostanem brez komentarja, nekateri pa hočejo na tak način uničevat našo čudovito stran! Nekateri pač rabijo več časa, da ugotovijo zakaj in komu so forumi namenjeni. Lep dan vsem, enaMarjetka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

17. okt 2006 10:08

Bilo je še vse kaj drugega napisanega tu gor, pa se je gospodična umirila in tisto brisala. Komentarji pa so ostali. Ravno tako njena ocena pri Zagrebških rezinah. Je pač imela slab dan...al pa noč! Ognjič

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

17. okt 2006 10:17

Ja ognjič...imaš prav...res je bilo še vse kaj drugega napisanega , med drugimi o "gobcanju" itd...in zato se nisem mogel zadržati , da nebi stegnil jezika nad nesramnostjo!! Jernej bi moral brisanje in popravljanje sporočil omejiti na nek način, saj v takšnih primerih drugi izpademo tepci. Sicer bo pa Val povedala več!!! escada

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

17. okt 2006 10:20

Najlažje je besede jemati nazaj, a ne Habibi? Očitno si človek, ki ne zna stati za svojimi besedami. Slabo zate. Lep dan in veliko se smejte

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

17. okt 2006 10:50

Zjutraj sem ene traparije in neumestne pripombe pod samim receptom rezin opazil in jih brisal, spregledal pa sem, da je habibi še temo odprla in jo potem za nazaj popravljala. Res zloraba funkcije popravljanja, ampak civilna zaščita deluje...hudooo ste jo prijele, drage kuharice! Bojan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti