Izkles modrostnega zoba

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

tema odprta - 13. okt 2006 19:05 | ogledi: 5.376 | odgovori: 15

Pri mojih tridesetih letih me je doletelo to, da mi je zrasel modrostni zob in to tako na pol. Zdaj pa se mi je dlesen ˝prevesila˝ cez njega in dobila sem vnetje... Skratka grozno in boli. Po obisku zobozdravnika sem dobila vrecko antibiotikov, da se vnetje umiri in napotnico za dentalnega kirurga. Tukaj pa se pojavi problem. Čakalne dobe do 13 mesecev, cesar ne bom zdrzala. Zato me zanima ce kdo ve za kakega zasebnika ki ima dentalno kirurgijo in koliko to stane. Poleg tega pa prosim tudi za kako informacijo. Ali je poseg bolec, kako je po posegu...

Ze vnaprej hvala!

Lotti

Lotti

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

13. okt 2006 19:12

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=7595 Jaz sem šla na tak poseg letos. Delal pa mi je dr. Guna za Bežigradom. Plačala pa sem 48 tisoč. Na vrsto sem pa prišla takoj. Sam poseg ni boleč, ker ti omrrtviči. Bolečine so prisotne potem, ko injekcija popusti zato si že prej priskrbi kaj proti bolečinam. Na začetku ne moraš grist oz. jaz nisem smela, ker mi je moral izklesati še del čeljusti. Sem jedla bolj tekoče stvari po salmci. Drugače pa ni bilo nobenih zapletov. Po parih dneh sem šla ven pobrat šive. Rana se mi je lepo zacelila. Sicer pa tudi tam dobiš navodila. Potrebuješ pa sliko zoba. jade

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

13. okt 2006 19:16

Hvala za tako hiter odgovor. A bi se dalo dobit telefonsko od tega doktorja. Lotti

Encijan  

član od: 11.5.2004

sporočila: 399

14. okt 2006 9:36

Jaz sem čez tole zobno kalvarijo šla lani 2-krat (levo in desno spodaj)i. Čeprav sem imela čakalno dobo tudi več kot pol leta (se ne spomnim točno), so me zaradi ponavljajočih se vnetij vzeli naprej urgentno. Morda pa bi si vnetja lahko prihranila z uporabi zobne prhe, s katero odstranimo večino hrane, ki ostane med zobmi, tam potem gnije in posledično povzroča vnetja dlesni. Pri napol izrastlih modrostnih zobeh nastanejo še tisti značilni žepki, ki so še posebej privlačni za nabiranje ostankov, ki jih s krtačko in nitko ne moremo odstraniti. Jaz zobno prho sedaj redno uporabljam skoraj po vsakem obroku (ko sem seveda doma) in nimam več nobenih problemov z dlesnimi. In ko grem od doma (dopust) se mi je že zgodilo, da so me tam začele boleti dlesni, po vrnitvi domov in dveh dneh redne uporabe prhe pa je bilo spet vse OK. Aja, še to, tista navodila za pooperativno oskrbo je pa dobro dobesedno upoštevati, jaz sem bila po prvi odstranitvi zelo dosledna in ni bilo problemov, pri drugi pa sem sestro vprašala, če moram piti po slamici ali lahko kar iz kozarca, pa je rekla, da ni potrebe po slamici, samo ekstra pa naj zoba ne izpiram. No, jaz sem krvni čep, ki se sicer naredi in ščiti rano pred vnetji uspela izprati kar z vodo iz kozarca (pa saj mi je bilo logično, se pač nisem ravnala po zdravi pameti), tako da sem potem še kakih 10 dni zaradi vnetja in s tem povezanih bolečin morala skoraj vsak dan k zobozdravniku menjat trak (z zdravillom), ki je potem to vnetje pozdravilo. Čim manj bolečin in hitro rešitev problema... Encijan

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

14. okt 2006 10:52

GUNA ANDREJ DR. DENT. MED. KRŽIČEVA ULICA 7 (01) 436 20 18 VODOVODNA CESTA 99 A (01) 568 24 43 jade

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

14. okt 2006 11:37

v bolnišnici postojna so pred kakim letom imeli nekje okoli mesec ali dva čakalne dobe

KetyP  

član od: 30.8.2006

sporočila: 123

14. okt 2006 12:06

Meni je letos ta poseg opravil dr. Oblak v Lj.... Plačala pa sem 35 tisoč. To je verjetno odvisno od tega, kako zapleten je poseg. Nisem pa imela popolnoma nobenih težav po posegu. Samo sem pa res 2 dni redno hladila predel z obkladkom in nekaj dni jedla le hladno, pasirano hrano oz. po slamici. Nima pa tudi kakšne grozne čakalne vrste. Pred slabim mesecem sem na napotnico dobila datum januarja, kar je po mojim izkušnjah z drugimi zobnimi kirurgi približno 4x krajša čakalna doba. Pa naj te nič ne skrbi, poseg je popolnoma neboleč! LP Kety KetyP

Encijan  

član od: 11.5.2004

sporočila: 399

14. okt 2006 13:23

Aja, Lotti, poseg sam res nič ne boli, sem mogoče malo nerodno napisala. Meni je bilo še najbolj neprijetno oz. nenavadno to, da sem imela dobro polovico obraza zaradi lokalne anestezije omrtvičeno in je bil prav hecen občutek, tako da smo se vsi, ki smo čakalni na poseg zato malo čudno gledali in opazovali drug drugega, potem pa si že hitro prišel na vrsto in že je bilo vsega konec, jaz si še tistega orodja na mizici (instrumentov) nisem uspela ogledati, pa je bil zob že izklesan... Lp, Encijan

KetyP  

član od: 30.8.2006

sporočila: 123

14. okt 2006 13:33

Hmm... meni je tudi ostala manjša odprtinica. Kakšen tuš to obstaja? Ker jaz sem si kar z brizgo od injekcije praznila tisti prostorček, pa nič manjši ne postaja. Celo življenje pa ne bi rada imela tega v mislih, ko jem.... LP Kety KetyP

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

14. okt 2006 15:36

Hvala vsem za odgovore in spodbudne besede. Samo ko bi vi vedeli kako je mene strah. Ravno danes sem nasla enega zasebnika, ki bi mi to naredil na napotnico v prihodnjih dneh. Mislim, v petek imam kontrolo, potem se bova pa zmenla za datum, ki naj bi bil pa v ene stirinajstih dneh. Kar se tice tega je super, saj mi ne bo treba placat, drgac pa... Brrrrrr... Lotti

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

14. okt 2006 17:24

Ma lotti nič te ni treba biti strah, kot sem že pred časom napisala, itak te "zafiksajo" (hočem reči omrtvičijo tisti predel) tako, da nič ne čutiš. Za čas, ko pa popusti pa vzameš kakšno tbl. pa je. Saj bolečina ne traja v nedogled. Kako skrbiš za rano ti pa tako tam povejo. Pa srečno. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti