Palični mešalnik

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

tema odprta - 12. okt 2006 15:48 | ogledi: 3.361 | odgovori: 22

Imam palični mešalnik iz nižjega cenovnega razreda, ki je svoje odslužil in je v zadnjih izdihljajih.

Kupila bom novega, močnejšega in s sekljalnikom za čebulo – to vem, da potrebujem (npr. metlice za stepanje smetane ne potrebujem). Ugledanega imam PHILIPS HR 1363 http://zakuhinjo.enakupi.com/Sekljalnik-+-palicni-mesalnik

Ali ima kdo ta mešalnik? Kakšno mnenje?

Kaj se vam zdi pomembno pri vašem paličnem mešalniku, na kaj je treba paziti?

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

12. okt 2006 15:50

Kupi takega, ki ima kovinski spodnji del, ker se lažje čisti. Marjetka

karmenslo  

član od: 12.2.2002

sporočila: 87

12. okt 2006 16:09

Se strinjam, da je bolje imeti kovinski spodnji del ! Meni se je zadnjic ob miksanju vroce juhe, spodnji del zacel topit in je cisto spremenil obliko, no res pa je da moj mesalnik ni stal dosti! Malod enarja malo muzike! karmen Karmen

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

12. okt 2006 16:11

http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=93133C18- Jaz imam podobnega, in sicer Braun 6550 CA (tak je kot ta na sliki). Ima turbo hitrost, in 12 stopenj normalne hitrosti. Ima nastavek za pasiranje, sekljanje čebule z gumijasto podlogo proti drsenju, merilno posodo s pokrovčkom v kateril lahko stepeš jajca, smetano, beljak,... Ti ga zelo priporočam. Jaz sem ga dobila od dragega za rojstni dan in ne delam nič več brez njega. lp alexis

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

12. okt 2006 16:22

V službi smo jih v teh letih zamenjali že kar lepo število.Glede na to ,da se vsak dan po večkrat in dlje časa seklja ali pa pasira različne vrste hrane,nam je od useh mogočih modelov nabolj služil Bosch-v,pa kakršen koli je že bil(brez in z vsemi nastavki). lep dan val

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

12. okt 2006 16:23

Obvezno kupi z zeleznim spodi.. jaz imam doma Gorenja model z plastičnim in se mi je stopil.... . ...miksala sem direkt v loncu na štedilniku pa sem ga uničila .... vegeterianka

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

13. okt 2006 10:00

Midva imava dva; enega Boscha in takšnega kot alexis. Žal so ti nastavki za sekljanje povsem neprimerni za sekljanje manjših količini (pol ali ene čebulice ti nikakor ne bo sesekljal, naredil bo samo "poc"). Midva sva za sekljanje čebule kupila napravico od Tupperwara (nisem zastopnica:)) in sva super zadovoljna, saj čebulo dejansko seseklja in ne spusti tekočine. Drugače pa sva zadovoljna tudi z obema paličnjakoma. Aja, meni se zdi zelo pomembna tudi moč; moj Bosch ima 600 Wattov, kar pride zelo prav pri večjih količinah ali dolgotrajnejši uporabi. strelka

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

13. okt 2006 10:33

Obvezno kovinski spodnji del....pa ko delaš namaz s papriko pazi,da se ti ne zgodi to kar se je meni...v kuhinjo je stopil mož ,vzel v roke palični mešalnik in mi rekel da bo malo zmiksal.pa ni le malo .ampak kar full in nastal je ajvar-sem bila malo huda in presenečena ob enem ,kako je lahko na tako preprost način nastal ajvar.Pa še dobr je. kuharca37

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

13. okt 2006 12:24

Tudi moj je od ...firme, na zunej je plastični, ima pa seveda rostfrajove nože. Do sedaj ga s pridom uporabljam že enih 5 let, za mrzlo in vroče, tudi v vročem loncu na kuhalni plošči med kuhanjem, pa se do sedaj še ni stopil ali kako drugače poškodoval. Za male količine pa imam tako kot strelka mali sekljalnik od TW, za velike pa kar multipraktik. Kyara

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

13. okt 2006 13:37

Tudi meni čebulo po novem , v nulo, seklja TW. Palični mešalnik jaz uporabljam samo za kremne juhe, za vse ostalo imam druge, boljše rešitve...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti