Zelen paradižnik

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

tema odprta - 27. sep 2006 9:13 | ogledi: 4.107 | odgovori: 2

Vem, da se je o tem že govorilo, pa bom vseeno vprašala.Ali vsebuje strupene snovi ali ne?Kako je z vloženimi solatami, ki ga vsebujejo?

Hvala vsem.

Uly

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

27. sep 2006 12:59

Tudi jaz sem to že slišala in ker nismo ljubitelji mešanih solat ga jaz lepo vsak dan dam na sonček, zvečer pa ga pospravim in drugi dan ponovim. Popolnoma nezrel paradižnik zelo lepo dozori. Sicer pa mi letos dela da je veselje. Še vedno je popolnoma lep in močan in lepo zori. Ga pa ponoči pokrijem zaradi megle. lp Vesna

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

27. sep 2006 13:14

Za krompir , ki je tudi razhudnik, vem da so škodljivi zeleni deli, če sem si prav zapomnila vsebuje solanin in ni priporočljiv. Paprika menda tiste pregrade, paradižnik pa se mi zdi da tudi zeleni deli.Tako da popolnoma zelenega jaz ne uporabljam, če bi ga imela(vrt in paradižnik posledično), bi pa postopala tako kot je napisala Reca. Ne vem pa, kako je z drugimi razhudniki, bom zelo vesela, če kdo ki ve, napiše kaj več. Aki

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti