Kam na kosilo v ljubljani?

vid  

član od: 2.9.2001

sporočila: 57

20. feb 2007 8:21

Če ste iz Gorenjske, priporočam gostilno Center v Lescah. Dobra izbira, solatni bar ter znosne cene. Eger.

lonalina  

član od: 9.11.2006

sporočila: 65

20. feb 2007 8:36

Na Brezovici pri Ljubljani je Kašča Mrlačnik, kjer imajo pice in ostale jedi. Lep ambient, zmerne cene in dobra ponudba. Imajo tudi urejeno parkirišče. Priporočam... lp lonalina

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

20. feb 2007 8:45

Predlagam gostilno pri Koširju, nahaja se v tacnu, nasproti parkirišča s katerega se gre peš na šmarno goro. Prvič smo bili pred dvemi leti, in bili smo zelo navdušeni. Gobova juha je pri njih najboljša kar sem jih jedla. zalo prijeten ambient, dobra ponudba, edino cene so mogoče malce večje kot drugje? Mislim, da ti ne bo žela, če se odločiš za to gostilno. Tudi jaz bom svojo druščino po vsej vrjetnosti peljala tja - ko naredim diplomo :) lp Pitončica

pekarnica  

član od: 6.3.2006

sporočila: 49

20. feb 2007 9:42

pod lipo. med FF in maximarketom pekarnica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. feb 2007 9:58

lonalina, če sem prav pogledala zemljevid, greš po stari cesti od Lj proti Vrhniki, zaviješ proti Podpeči in jih kmalu najdeš. Pa za našega ničjedočega Nejca, a pomfri krompirček imajo? To pač sme jesti. Loni Makaroni

lonalina  

član od: 9.11.2006

sporočila: 65

20. feb 2007 10:15

Loni, res je, po stari cesti se pelješ proti Vrhniki in pri drugem semaforju na Brezovici zaviješ levo (na vogalu je trgovina najboljšega soseda). Pelješ se naprej, čez most in kmalu vidiš tudi pošto. Ena hiša naprej od pošte je Kašča Mrlačnik. Gre za veliko hišo na desni strani in mislim, da je tudi reklama velika, tako da ne moreš zgrešit. Mislim, da nudijo tudi pomfri, drugače pa imajo za moj okus zelo dobre lazanje in odličen tris. lonalina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. feb 2007 10:40

Sem si ogledala ponudbo na spletu, po moje bomo šli za moj RD tja, problem je Nejc, ker pač ničesar ne sme jesti, pa potem gledam na to, da imajo vsaj pomfri, pa čisto govejo juho. Smo pa tudi že njegove testenine nesli s sabo in pa doma narejeno pico, da so jo v gostilni samo do konca zapekli. Drugače pač ne gre. Loni Makaroni

neznan uporabnik

20. feb 2007 11:51

Toplo priporočm gostilno Sokol (v centru, poleg magistrata). Še nikoli nisem bila razočarana nad njimi. Ambient je prijetno topel, domač, hrana božanska (imajo vse - od pic iz krušne peči do školjk in klasičnih slovenksih jedi), cene so normalne, postrežba pa hitra in uglajena. Svojega parkirišča sicer nimajo, je pa blizu parkirišče na Kongresnem trgu ali pa še bliže pri Lutkovnem gledališču. Sicer se plača, a se splača! Sončka vsem ***** *** * jancka

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

20. feb 2007 13:37

Portal odsvetujem. S sodelovko sva bruhali dva dni. Ostalim je bilo ravno tako slabo. Grozna postrežba, ambient kot v kakšnem mafijskem filmu. Obupno. Suzi

SINEJA  

član od: 22.9.2006

sporočila: 676

20. feb 2007 15:10

Kaj pa gostilna Šestica-dobra hrana in postrežba. SINEJA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti