Posredovati v šoli - da ali ne

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

25. sep 2006 21:54

bernarda85, jlde, de si se sam hecala? Prznej, plissss! ampak mi boš mogla večkrat obrazložt, kr sm ena bol stara. LP cervus

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

25. sep 2006 23:02

Lepo lepo lepo lepo lepo lepo prosim, ne se kregat! Tukaj sem jaz postavila vprašanje, dobila veliko lepih odgovorov, ne želim pa, da se tudi ta tema izrodi. Hvala, ker me razumete! Lahko noč! jasna

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

26. sep 2006 8:56

Bernarda, en nasvet od ne tako stare bodoče kolegice. ko sem prišla s faxa tudi slučajno nisem mislila, da vse znam in imam nevem koliko dobrih nasvetov v rokavu. Nič nisem imela, ker so me na faxu naučili zelo malo. Vse kar se naučiš, se naučiš iz izkušenj, te pa dobiš s prakso. Tudi če se boš na pamet naučila vzorni osnutek priprave, ti ne bo nič pomagal, ker enostavno ni uporaben. Vsak si izdela svojega, takšnega kot mu paše. In tako je z vsem. lp Dana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti