Aparat za odstranjevanje trde kože

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

7. sep 2006 12:08

Ja, se opravičujem, ampak takšne so moje informacije. Nožka sicer ne uporabljam, tako da sorči za dezinformacijo. Upam, da se ni katera med tem časom, kosi me Jessy6 popravla, poškodovala. pozdravček alexis

mandelj  

član od: 6.5.2004

sporočila: 90

7. sep 2006 12:25

Poletni čas je sploh pravi za tovrstno opravilo. Ob obali noge za deset minut v vodo nato pa s smirkovim papirjem nad trdo kožo. Kasneje pa si suhe noge namažeš še s kakšno kremo za sončenje, ki ji je rok potekel. Vsaj pri nas je to običaj. Z britvico pa mi ne ustreza. LP

elorena  

član od: 28.8.2006

sporočila: 4

7. sep 2006 13:19

Za odstranjevanje trde kože na podplatih je dobro ca. 15 minut stopala namakati v topli vodi, kateri dodam malo balzama za lase, ki dobro zmehča trdo kožo. Sama uporabljam aparat za pedikuro, ki vsebuje različne nastavke s katerimi popilim trdo kožo. Odstranjevanje je zelo učinkovito. Na koncu si stopala namažem s hranljivo, bolj mastno kremo. Obstajajo različni aparati od baterijskih do električnih, nekateri imajo lahko tudi akumulatorsko baterijo. Električni se bolj obnesejo, ker so močnejši, zmogljivejši. Aparat se dobi v prodajalnah z medicinskimi pripomočki (cena je malce višja), imajo pa ga tudi v večji, znani trgovski hiši s kozmetiko, izdelki za osebno nego in gospodinjstvo (da ne bo reklame), cena pa je okoli 20 tisočakov. elorena

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

7. sep 2006 14:29

Je že v fazi padanja -govorim o polni luni ......................... Marta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti