Aparat za peko kruha in lonec tefal sesame

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

tema odprta - 6. sep 2006 12:30 | ogledi: 6.309 | odgovori: 39

Ker od januarja naprej ne bom več imela ravno veliko časa za kuhanje in peko kruha, me zanima a katerim kruhomatom ste najbolj zadovoljni (firma in tip) in kako ste zadovoljni s tem Tefalovim ekonom loncem?

Saj vem, da je bilo o tem že govora pa vseeno.

Pa lepoooooo prosim brez pribomb o zastonj reklamiranju.

jade

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

6. sep 2006 12:38

Aparat za peko kruha imam od proizvajalca UNITED in sem zelo zadovoljna z njim,za njega sem odštela 12.000,00 sit.To je že moj drugi aparat prvo sem imala CLATRONIKOV,ki je ravno tako bil vredu.Glede ekonom lonca pa ti ne morem svetovati ker ga ne uporabljam,imam namreč slabe izkušnje z njemu,kot otrok sem ga odprla ko je že vrelo in sem se močno opekla po trebuhu tako da se mi še sedaj pozna in se ga izogibam. Lep sončen pozdrav mamazeljka

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. sep 2006 12:39

Saj ravno zato bi kupila tega tefalovega, ker ga lahko takoj odpreš in kolikor jaz razumem ni takšne hude pare, da bi se opekel. jade

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

6. sep 2006 12:44

Jade saj se nise opekla na pari ampak ko sem odprla lonec sem nekako polila vrelo juho po sebi,in nesreča je bila tu. mamazeljka

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

6. sep 2006 13:03

Jaz pa ti lahko povem o tem Tefalovem ekonom loncu. Dobila sem ga od Miklavža, kupil pa ga je v Merkurju. Ocenim ga lahko le s čisto petko. V njem kuham vse. Je skoraj vsak dan na štedilniku. Čas kuhanja se zmanjša na polovico ali še manj. Odpreš ga lahko v eni minutki, samo paro spustiš in se odpre, to je takoj. Letos je šel z nami tudi na morje in smo v njem kuhali za deset ljudi. Moram pa ti tudi povedat, da če tenstaš recimo v njem golaž, ga ni potrebno nič zaliti z vodo, ker je meso dovolj spusti. Res, nakup, ki se splača. Čeprav je okrog 20 tisočakov, se to hitro povrne. Priporočam nakup, ker to ni tisti klasični ekonom lonec. V njem pa lahko kuhaš tudi na paro, imaš tako košarico. Res super. Malčica

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. sep 2006 13:52

E super malčica ravno to sem hotela izvedeti. Ko sem spraševala v Merkurju prodajalko o tem loncu sploh ni vedela kaj naj mi pove. Je rekla, da to ni kot ekonom lonec in, da se skoraj nič hitreje ne skuha v njem, zato sem bila v dielemi, ker na njihovi spletni strani pa drugače piše. Najlepša hvala. jade

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

6. sep 2006 14:10

Jade, če ga kupiš in ti ne bo všeč, ti ga jaz potem odkupim. Res, že toliko reklame sem naredila zanj, da bi že lahko dobila pri Merkurju kak popust. A ni problema, še vsi, ki so ga kupili, so bili zelo presenečeni in zadovoljni z njim. Malčica

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. sep 2006 14:16

Ali imaš tegale? Se mi zdi, da obstaja še malo drugačen. Meni je tale všeč. http://www.supercena.com/I-Lonec__TEFAL__Sesame jade Sporočilo je spremenil(a) jade dne 06. sep 2006 14:25:10

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

6. sep 2006 18:04

Malčica, kakšna pa je površina znotraj - teflon ali nerjaveča?

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. sep 2006 18:49

jade je napisal/a:
Pa lepoooooo prosim brez pribomb o zastonj reklamiranju. jade
Kakšno reklamiranje. Mnenje ni reklama, saj ni naročena, niti plačana. Dajmo že zaključiti s tem. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti