Hofer

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

27. avg 2006 22:24

Tudi naju je Hofer hitro pridobil med zveste. V najinem vozičku je vedno njihov kruh, piščančje hrenovke, polpečene pice iz hladilnika, sadje in zelenjava, sladoled je božanski, pa koruzni čips, mleko, piškoti (!!!), zmrznjeni štrudli in cmoki (do zdej sprobani edino slivovi, nougat bo po mc mayinem namigu kmalu na vrsti) in moker toaletni papir. Zelo sva zadovoljna tudi z njihovimi vodami z okusom in oranžado ter kolo. Vsi našteti izdelki me še toliko bolj navdušijo zaradi cene. Kar sem naštela, namreč kupujem v hoferju tudi zato, ker so cene v primerjavi z meni sicer najbolj pri roki merkatorjem nižje. Moram povedati, da sem full navdušena nad njihovimi moškimi srajcami. Ob treh različnih akcijah sem kupila pri njih srajce za mojega dragega. Cena je bila zelo uredu, ampak najbolj fantastično je to, da jih NI TREBA likati!!! Srajce brez likanja so sicer v trgovinah vsaj še enkrat dražje. Samo dve stvari me do zdej pri njih nista prepričali, in sicer kava in siri (sej mogoče tudi slovenski mlekarji uporabljajo konzervanse in druge dodatke k sirom, ampak vsaj na deklaracijah tega še nisem zapazila... pa tudi okus mi ni bil všeč). tjas

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

27. avg 2006 22:44

men je pa full dober en sir za mazanje v zeleni škatlci pa dvoja pakunga je pa kljub temu ful poceni in veliko boljši kot pa kake zdenke....pa njihovi jogutri sicer majhni ampak božanski kokos in vanilija sta 1a

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

27. avg 2006 22:59

Sama obvezno kupim njihov štrudl (malinin ali višnjev) in tunin namaz in cene so res ugodne Uf tjas zdaj pa si me presenetila: moker toaletni papir? Tega pa še nisem zasledila. Si naslednjič vzamem več časa in pogledam

moja  

član od: 18.9.2004

sporočila: 163

27. avg 2006 23:34

Jaz kupujem v Hoferju vse mogoče (že takrat ko ga pri nas še ni bilo sem hodila preko meje): od toaletnega papirja (mokrega in suhega ), moja psička ima rada zgolj in samo njihovo pasjo hrano, jabolčni zavitek, zelenjavo iz zamrzovalnika, iz zamrzovalnika nasploh veliko ker je (zame in moje) okusno, pralni prašek (za barvno perilo), čistila, tudi kaka sladkarija se najde, sir in nekatere mlečne izdelke, velikokrat kaj iz njihove akcijske ponudbe če mi le uspe, rezano cvetje, tudi njihovo bio grško olivno olje ni slabo, skratka, kar nekaj stvari... skoraj sigurno sem pozabila našteti še kaj. moja Sporočilo je spremenil(a) moja dne 27. avg 2006 23:35:22

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

27. avg 2006 23:37

živjo tudi jaz nekaj od našteti stvari, ki ste jih navedli nisem zasledila....očitno se vsak Hofer od kraja malo razlikuje z svojo izbiro izdelkov....tudi mene zanima kako izgleda tale moker toaletni papir ???........ drugače pa jaz vedno kupim polnozrnate albert kekse....sir cottage...in neke zeliščne sire za mazat...obvezno za mojo mačko, ki moram reči, da glede na nizko ceno zelo kvalitena hrana saj hrana nima pretiranega vonja in mi ni treba prej pobirati ne vem koliko maščobe dol, da pridem do glavne sestavine, da nahranim mačko.....jogurti so tudi fantastični.....kupujem tudi zobno pasto, ki me je blazno navdušila saj peče, ko hudič.....kar pomeni da res čutiš sestavine, ki ima pasta notri.....in zmrzjeno kitajsko zelenjavo.....in rižek RISONE za kitajsko juho....všeč so mi tudi njoki res, da so majhni samo imajo to dobro lastnost, da ne razpadejo ne glede koliko časa jih pustiš plavat v vreli vodi....kupila sem tudi pesto omako z okusom paprike in sem tudi navdušena saj jo lahko uporabljaš kot namaz zraven pečenega toasta ali kot preliv....njami no sedaj bom kupila neke ribje filete, zelenjavne krokete in krompirjeve polpete in bomo videli kakšna bo ocena teh izdelkov..... a da ne pozabim zakon pa je ČOKOLADA njihova v plavem ovitku...nežna da se kar topi v ustih l.p vegeterianka Sporočilo je spremenil(a) vegeterianka dne 27. avg 2006 23:38:19

volkmm  

član od: 17.1.2006

sporočila: 40

27. avg 2006 23:39

Hofer mi je všeč ker ima odlične mlečne izdelke, čokolade in pecivo. Nisem še poskusila cmokov a jih bom kupila pri naslednjem obisku. Tehnično blago je kvalitetno, posebno izdelki za prosti čas, tekstil je poceni in kvaliteten, že pred leti sem v Avstriji kupila možu srajce pa jh ima še danes. Res je Hofer predvsem trgovska veriga v Nemčiji in Avstriji, kar dokazuje, da blago naročajo v res velikih količinah s tem pa dosegajo nižje cene. Tehnično blago prodajajo ga pod njihovimi blagovnimi znamkami, ki nam niso poznane vendar zato ne zaostajajo v kakovosti.. volkmm

Aisha  

član od: 19.7.2006

sporočila: 77

28. avg 2006 7:32

No, saj ste tako že našteli skoraj vse kar kupujete pri Hoferju, naj dodam še samo to, jaz pri njih kupujem tampone, preprosto zato, ker jih tako poceni ne dobim nikjer. 64 normalnih ali pa 48 super tamponov za 700 sit (tolar gor ali pa dol). Skratka nakup, ki se definitivno izplača, pa čisto OK kvalitete so. Aisha

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

28. avg 2006 7:35

Tudi jaz sem zavila v Hofer in sva bili s hčero ful navdušeni. Njihovi piškoti so in kvalitetno in cenovno najboljši, tudi čokolade, pa jogurti pa še pa še. Ravno danes grem v Hofer, ker naj bi dobili ful ugodno majčke, žabice, hlače in še kaj za otroke, da jih mal oblečem preden gredo v šolo, so imeli v reklamnem katalogu lepe stvari, pa še cenovno ugodno, ena otroška majčka naj bi bila 990 sit od ene znamke, ki jo ima moja starejša hči, ki jo je dobila v darilo in jo imam še zdaj, samo da jo zdaj nosi ta mala hči. Bom poročala jutri, če sem kupila kej pametnega. lp MALČICA

moja  

član od: 18.9.2004

sporočila: 163

28. avg 2006 8:53

Vegeterianka, moker toaletni papir v "našem" Hoferju dobiš med kozmetiko in čistili. In zame so zelenjavni kroketi in zrezki, tako krompirjevi kot zelenjavni, zelo dobri. Kosilo imaš v nekaj minutah. Kupujem pa tudi njihov basmati riž, ni nič kaj slabši od drugih. Lp moja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. avg 2006 9:04

Moko za kruh (za mamo), mlečne kruhke, mgazirano vodo, light mozzarello, pice iz hladilnika, švedske Gile kekse (ki jih imajo tudi v Ikei), sladoled, ki ga imajo v kvadratnih posodah (oreh), vrečke za smeti. Mislim, da imajo tudi tunino v lastnem soku in kupila sem tudi pasiran paradižnik. Ananas in mango sta tudi obvezno na seznamu, pa njihovo grozdje brez pešk (ki ga uporabljam za kaka peciva). enkrat sem kupila pa tudi čokoladne dekoracije za torte. Zadnjič sem pa za štos kupila še ene gate in moram reči, da sem nad njimi navdušena, sem šla še kar po troje. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti