Recepti iz kuharskih tečajev

tema je zaklenjena

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

31. avg 2006 13:26

KlavdijaF, sem šele zdaj videla to pošto. Se ti javim na zasebno, prav? Pozdrav, Mamamia mamamia

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

31. avg 2006 18:49

jade je napisal/a:
Evo klavdija tale tvoj zadnji stavek bom možu pokazala kadar bo rekel, da me spet razganjajo nosečniški hormoni. Bom rekla, saj ni res, kar preberi kako sem prijazna. [srecen] jade
Iščem recept za sadno pizzo.Ali ga mogoče imaš? Lp KlavdijaF klavdijaF Ali imaš mogoče kakšen recept za lovsko pečenko. Sporočilo je spremenil(a) klavdijaF dne 16. sep 2006 18:43:06

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

31. avg 2006 19:19

Sem videla, da si ga že našla med recepti. jade

Bogomira  

član od: 30.12.2005

sporočila: 182

31. avg 2006 20:44

KlavdijaF jaz pa mislim ,da z tvojim vprašanjem ni bilo nič narobe,tudi to da sprašuješ po receptih iz kuharskih tečajev saj ti poleg recepta lahko napišejo marsi kateri trik pri izdelavi itd. Veš pred kratkim je bilo na forumu veliko govora o nesramnosti ki se pišejo in mislim ,da je danes tudi par takšnih ki niso bili ravno prijazni s teboj, veš ,da tudi sama nisem vedela da če pišeš z velikimi črkami da kričiš .Velikokrat berem mnenja drugih in tudi pri njih ne zasledim prosim hvala. Mislim da si bila žrtev nekoga ,ki je ta dan pač bil na bojni ladji ostali pa sledijo ,ker ne preberejo vseh mnenj . Mnenja so si deljiva,vendar bi bilo lahko več strpnosti v tej naši skupnosti. Bogomira Bogomira

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

31. avg 2006 20:54

teta torta, ko si že napisala, da občasno lektoriraš, me zanima od kod si. Spomladi bom napisala diplomsko -je še v povojih, pa bom potrebovala nekoga,ki se res spozna na pravopis in te zadeve. Hvala za odgovor. ariella

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

31. avg 2006 22:22

Bogomira je napisal/a:
KlavdijaF jaz pa mislim ,da z tvojim vprašanjem ni bilo nič narobe,tudi to da sprašuješ po receptih iz kuharskih tečajev saj ti poleg recepta lahko napišejo marsi kateri trik pri izdelavi itd. Veš pred kratkim je bilo na forumu veliko govora o nesramnosti ki se pišejo in mislim ,da je danes tudi par takšnih ki niso bili ravno prijazni s teboj, veš ,da tudi sama nisem vedela da če pišeš z velikimi črkami da kričiš .Velikokrat berem mnenja drugih in tudi pri njih ne zasledim prosim hvala. Mislim da si bila žrtev nekoga ,ki je ta dan pač bil na bojni ladji ostali pa sledijo ,ker ne preberejo vseh mnenj . Mnenja so si deljiva,vendar bi bilo lahko več strpnosti v tej naši skupnosti. Bogomira Bogomira
hvala, da si me podprla. Se strinjam s teboj. klavdijaF

teta torta  

član od: 6.9.2005

sporočila: 1268

1. sep 2006 8:00

Ariella, po stroki sicer nisem slavistka, se pa ukvarjam z jeziki (tujimi) in tudi dovolj dobro obvladam svojega. Lektoriram za prijatelje in za "božji lon", imam pa zelo veliko obveznosti, tako da se bojim, da boš morala najti koga drugega. teta torta

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

1. sep 2006 8:28

ariella_3 je napisal/a:
teta torta, ko si že napisala, da občasno lektoriraš, me zanima od kod si. Spomladi bom napisala diplomsko -je še v povojih, pa bom potrebovala nekoga,ki se res spozna na pravopis in te zadeve. Hvala za odgovor. ariella
Članica KUL SLO z nickom pegasti se tudi s tem ukvarja, kolikor vem. Piši ji na ZS. Ognjič

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

16. sep 2006 18:42

Ali ima kdo recept za lovsko pečenko. klavdijaF

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti