Tartufi

neznan uporabnik

tema odprta - 5. dec 2001 21:37 | ogledi: 2.469 | odgovori: 4

Zanima me kje se lahko kupijo tartufi. Ali obstaja v Sloveninji kakšna trgovina, ki jih prodaja?

Peter Lovrenčič

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

6. dec 2001 10:34

Ne vem čisto točno, v kateri številki, je pa revija Dober tek pred časom objavila plačan oglas nekega pridelovalca in, domnevam, tudi prodajalca tartufov. Če se vam zelo mudi, pokličite na njihovo uredništvo, sicer mi pa sporočite in bom pobrskala doma, pa vam jutri sporočim. Lp, Irena

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

6. dec 2001 11:59

Vložene tartufe( mislim, da v olju) sem videla v Mercator centru v Ljubljani (Šiška), tam kjer imajo delikatese. Ampak kot se za tartufe spodobi, so bili nesramno dragi, čeprav jih je bilo zelo malo. Je bil pa na etiketi napisan tudi proizvajalec. Za sveže pa ne vem..v Istri bi jih najbrž dobili -vem, da je v Buzetu (Hrvaška), ki se ponaša tudi z nazivom Mesto tartufov, trgovinica, kjer prodajajo samo tartufe. Če vas stvar zelo zanima, bi si morda lahko privoščili kak krajši izletek čez mejo... LP, Maja

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

10. dec 2001 18:14

Je trajalo nekaj časa, ampak sem našla. Upam, da ne bo vzeto kot reklama, a vse o tartufih boste izvedeli na tel. 05-6720 500 (Agropromet, Sečovlje). lp, Irena

babadato  

član od: 8.8.2002

sporočila: 13

17. okt 2002 15:23

Najbolje založeno trgovinico s tartufi in vsem mogočim na to temo imajo v kraju LIVADE (med Bujami in Motovunom) v hrvaši Istri - ZIGANTE TARTUFI. Več informacij najdeš na internetnih straneh: www.zigantetartufi.com Pojdite na izlet. LP Barbara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti