Iskanje v forumu

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

tema odprta - 3. dec 2001 22:36 | ogledi: 2.420 | odgovori: 10

Nikakor mi ne uspe iskanje. Ali mi lahko svetujete kaj moram storiti?

Hvala!

Lep pozdrav vsem

Henri

Henri Ratej

marta  

član od: 31.8.2001

sporočila: 457

4. dec 2001 7:23

Tudi jaz zelo pogresam moznost "iskanja"....ampak, ce se ne motim, je Jernej enkrat omenil, da v novem forumu ne bo moznosti "iskanja". Jernej, imam prav? Pa je kaksna moznost, da bi jo uvedli? Lep pozdrav Marta

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. dec 2001 8:40

Živjo! Nisem rekel, da je ne bo, rekel sem, da še ni narejena... To je velika razlika. Naj tudi pomirim tiste, ki nikakor ne bodo hoteli nadstandardnega paketa - osnovno iskanje bo na voljo vsem! Kdaj bo? Res želim, da bom čimprej naredil iskanje, malo se mi je drugega dela nabralo zaradi tega foruma... Sem pač deklica za vse. Od Kulinarike.net je živeti težko... Upam, da do Novega leta, obljubim pa ne. Se bom potrudil... Vzdržite, boste lahko? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

4. dec 2001 8:47

Henri Ratej

maca  

član od: 10.9.2001

sporočila: 26

4. dec 2001 9:29

Hvala za trud na KulSlo! Naredili ste res super stran. Fajn, da bo pri forumu spet možnost iskanja. Lep pozdrav. Sporočilo je spremenil(a) maca dne 04. dec 2001 09:39:14

neznan uporabnik

4. dec 2001 19:21

Ali se samo meni zdi ali pa je res, da se strani malce počasneje "nalagajo"? Sicer pa kakšnih večjih težav na forumu doslej nisem imela. Sem se že privadila novemu izgledu, ki je res ! Lp! Beti

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. dec 2001 20:43

Hm, ne vem... Vi povejte V četrtek so se, celo podiralo se je vse (too many connections), ampak v enem trenutku je bilo na spletnih straneh KulSlo 140 odprtih sessionov (kar pomeni cca. 90 obiskovalcev). Po mojem se ne bi smelo kaj bistveno poznati, odvisno pač od ure dela, je pa res, da za luksuz tega, da skoči pri zvezdicah tja, kjer je neprebrano, plačujemo ceno procesorskega časa, saj mora za vsakega prijavljenega izračunavati, kam skočiti iz vse baze... Če ne bo drugače, bom to možnost ukinil... Katere strani pa se vam zdi, da počasi odpira? Portal? Forum? Vse? Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

9. dec 2001 0:28

Iskanje gor al dol! Tale Forum je zelo prijazna, koristna in tudi kratkočasna stvar! Ni kaj! Namesto da bi počela kaj bolj koristnega (pospravljala ali šla spat, recimo) že kako uro berem tele vaše strani! Dobri ste - vsi!

neznan uporabnik

9. dec 2001 20:37

Meni se zdi, da je samo forum počasnejši. No, pa saj me ne moti tako zelo. Lep pozdrav. Beti

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. dec 2001 21:05

Mislim, da bo z uvedbo nadstandardnega paketa treba narediti način kot je sedaj (da skoči avtomatsko na sporočilo, ki je prvo neprebrano v temi) izključno za tiste, ki bodo prispevali tolarje v mošnjo za nadgradnjo in vzdrževanje KulSlo. Vsi enostavno ne bodo mogli uporabljati te storitve, ker nam "kuri" preveč procesorskega časa in upočasnjuje sistem. Mogoče se vam zdi to kapitalistično, ampak kdor bo prispeval, bo imel določene ugodnosti. Med njimi bo lahko "porabil" tudi več procesorskega časa. Ker bo verjetno kar precej tistih, ki se ne bodo prijavili, boste imeli vsi hitrejši forum... Eno pač z zvezdicami v temah, drugi pa ne. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

14. jan 2002 17:25

Hojla! Kdor se potrudi najde vse tudi brez iskalca. Tako najdeš še kakšno zanimivo temo, z iskalcem pa bi pogledali samo tisto kar mislite, da vas zanima. Če vam je kuhanje tudi užitek, ne samo potreba za prehranjevanje, so vam lahko vse teme zanimive. Ažokoh! Matjaž Gomilšek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti