Malo za hec

pikec85  

član od: 27.8.2008

sporočila: 44

4. feb 2021 12:53

Pri šanku (ko se je tam še dalo prit) stoji gospodična v miniču, petah, z globooookim dekoltejem.
Poleg pa je en tipo, ki ves slinast buli v dekolte, ...


Ona: Kaj bi rad?


On: Nič, nič, nnnn...

 

Ona: Potem pa se poberi indaj mesto nekomu, ki bi kaj rad...

pikec85

Bojaan24  

član od: 13.7.2021

sporočila: 15

27. jul 2021 12:50

anka je napisal/a:

Policist stoji ob cesti in spremlja hitrost na radarju. Omejitev je 80 kilometrov na uro in vozniki se tega držijo. Naenkrat pa pride mimo avtomobil, ki vozi 33 na uro. Ker je prepočasna vožnja tudi bet365 nevarna, policist ustavi avtomobil. V njem sedijo štiri babice. Ena vozi, druge pa sedijo popolnoma blede z izbuljenimi očmi.
"Gospod policist, v čem je problem. Saj nisem vozila prehitro, a ne ?
"Ne, gospa, niste vozili prehitro. Vozili ste prepočasi. In to je lahko tudi zelo nevarno! " "Prepočasi? Ne, ne vozila sem točno 33 na uro, kot je bila omejitev."

" Gospa, 33 ni omejitev hitrosti ampak številka ceste,
na kateri ste!"

"Joj, zdaj pa mi je nerodno. Hvala, gospod policist, da
ste me opozorili na napako. Obljubim, da se ne bo ponovilo!"
"Dobro, dobro, le pojdite zdaj. Le nekaj bi vas še vprašal. Kako to, da so ostale dame tako blede in prestrašene. Je z njimi kaj narobe?"

"Oh, ne, le do pred kratkim smo vozile po cesti številka 195."

NutellomAnka

jaoo,, eden boljših :)

Bojaan24

madoka  

član od: 17.10.2018

sporočila: 83

25. sep 2021 22:05

Moški so kot kopalnice: najprej imajo ploščice, potem dobijo bojler, na koncu pa pipa pušča

madoka

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 614

5. maj 2022 20:15

V Bosni ustavi policaj divjaka: Radar vas je dobil. Prehitro ste vozili, prometno in vozniško, prosim!

Šofer: Kje je kakšen radar?

Policaj: Mujo, pridi sem! 

Mujo se pojavi iz grmovja ob cesti. Policaj mu reče, naj pove, kako hitro je vozil ta šofer.

Mujo: Bzzzzzzzzz

Policaj: Kako pa bi moral voziti po predpisih?

Mujo: Br br br br br 

sijasaja

vegetar  

član od: 13.1.2006

sporočila: 189

29. nov 2022 10:20

Od kod izvira pašta?

Žena možu kuha pašto skoraj 3 tedne.

Mož končno zbere pogum in pravi: Zar opet ovo?

Žena: pa šta

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 614

15. dec 2022 20:13

Mož in žena jesta v restavraciji. Ko gre žena na wc, moški od sosednje mize vpraša moža:

- A je vaša žena igrala v filmu Nespodobno povabilo?

- Ne, zakaj to mislite?

- Ker je čist Robertu Redfordu podobna.

sijasaja

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 614

4. apr 2023 21:37

Ko je moj mož zaspal, sem se odločila, da preverim njegov telefon.
Na seznamu stikov sem našla tri številke, navedene kot "Najnežnejši dotik", "Najdražja solza" in "Dama mojih sanj".
Bila sem strašno jezna in iz ljubosumja sem začela po vrsti klicati te številke, da bi izvedela, koga pod temi imeni skriva moj romantični kozel.
Pokličem prvo številko, oglasi se njegova mama.
Izkazalo se je, da je številka "Gentle Touches" njegova mati, številka "Lovely Tears" pa njegova sestra. In ko sem poklicala številko "Lady of my dreams", mi je zazvonil telefon.
Jokala sem od kesanja, ker sem tako nepravično mislila o možu, nato pa dvignila ves svoj denar z računa in ga dala možu.
Ko sem za to povedal njegovi mami, je šla mama in mu kupila zlato uro.
Ko je njegova sestra izvedela za to, je bratu podarila motor.
Moža se je ta odnos zelo ganil in je celo malo zajokcal ...
In potem je pobral vsa darila, odšel in se poročil s tistim, ki je bil na telefonu shranjen kot "Električar Aleks".

sijasaja

Grega78  

član od: 12.9.2023

sporočila: 1

13. nov 2023 22:24

Kako prepoznate hišo, kjer žena slabo kuha?

Po debelem psu :D  

 

- - - - -
gregarednak

Sporočilo je spremenil(a) Grega78 dne 13. nov 2023 22:24

novak_41  

član od: 20.6.2022

sporočila: 3

5. dec 2023 14:50

en dober, ki sem ga prebral na spletu pred kratkim :)

Vic:
Kaj je umetnost? Če se v okrogli sobi lahko skriješ v kot.

 

:)

novak_41

Nikita2  

član od: 27.3.2023

sporočila: 3

31. dec 2023 15:21

tumpika je napisal/a:

Si ženska ali moški??? >>> >>> >>> Da izveš odgovor, poglej dol. >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> >>> Pa ne tu dol... tumpika ERP-Microsoft-Dynamics-365-Business-Central

hahahhaha dobraaaa :D 

Nikita2

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti