Svoj žar - prostor ?

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

tema odprta - 12. jul 2006 21:10 | ogledi: 3.021 | odgovori: 5

Prosim, mi lahko pomagate ?

Kje vokolici LJ se lahko postavi lasten žar ? In , da je zraven prostor za igre....travnik ??? Da nas kdo ne prežene ?

Rada bi , da bi bila zraven voda. Sava ?.....

Zelo vam bom hvaležna.

lep pozdrav

Petra 1

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

12. jul 2006 23:11

za savo? v črnučah?ali pa na brodu? tm mi zmeri kr na kamnčkih delamo žar res je malo manj placa za igre samo se vseeno najde kaj

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

13. jul 2006 10:47

zajčja dobrava, ampak tam ni vode zraven, je pa ogromno prostora... pa do časa je treba bit tam, ker če ne te prehitijo... LP Drejček

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. jul 2006 13:46

Nekaj lokacij je ob Savi na Ježici - se mi zdi, da je to možno v novem kampu. Ne pa tega poskušati na tistem koncu proti Nemški cesti in Savi, ker tam je čudakov v grmovju vsaj toliko, kot je piknikov.... Dober piknik teren je ob Savi v smeri od Zaloga proti Lazam - tam je med Savo, cesto in progo ena gostilna, kjer so včasih cvrli piščance, sedaj pa imajo en rešpektabilno dvorišče za piknik (je žar že notri), zraven je pa tudi igrišče za basket in odbojko pa igrala za otroke. Tudi ni za zanemarit kamp Dragočajna pri Smledniku. Vse, razen tistega iz drugega odstavka je organizirano, nihče te ne bo pregnal, samo plačati bo treba. Vendelina jr.

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

13. jul 2006 15:00

HVALA VAM VSEM ZA POMOČ !!!!!!!! Sem bila danes za Savo, da se malo razgledam .......saj se bi kaj našlo AMPAK; ??? tam je ful enih tipov, kr lezejo iz grmovja - HALO ???? Zato sem se odločila in gremo jutri na Kolpo. Lep pozdrav vsem in še enkrat hvala. Petra 1

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

15. jul 2006 12:39

samo za informacijo. Bili smo na Kolpi, prijatelj iz Črnomlja nam je pokazal prostor , kjer smo lahko postavili svoj žar, travnata površina, še nikoli nisem delala kosila in imela istočasno noge v vodi. HAHA moj sistem AMC, kuhanje brez dodajanja vode je šel tokrat v franže. V bistvu je to privatni camp Jankovič, v vasi Adlešiči. Otroci so se kopali v Kolpi, prijetna temperatura vode, predvsem pa čistost nam je omogočila, da smo skoraj tudi jedli v njej. Če ne veste kam....., tako kot nisem jaz in sem brskala ob Savi... reskirajte 1,5 ure vožnje iz LJ in pojdite tja. Tam je tudi brunarica- bife , imajo skupna ležišča in zabavo.......mi smo zapustili camp ob 2h zjutraj Tudi naš kuža je užival, maksimalno. lp vsem Petra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti