Koprčani na pomoč

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

17. dec 2007 12:27

Janja, a je za peljat ljudi tja? Saj veš, da ne bi potem govorili, v kakšno beznico sem jih peljala? Res je težko izbrat lokal, če ga ne poznaš, zato se vam vsem najlepše zahvaljujem za pomoč. mimika Sporočilo je spremenil(a) mimika dne 17. dec 2007 12:27:45

Janja  

član od: 10.10.2001

sporočila: 244

17. dec 2007 12:37

Joj, ne vem, koliko so "nobel" ti ljudje. Gostilnica je majhna, kmečka, a vsekakor čista in urejena. Lahko pač rečeš, da je istrski stil, kar pa je tudi res. Če se vam da še malo hoditi, potegnite do tržnice, kjer je pizzerija in špageterija Štorja (da ne bi pomešali z La Storio-tam je grozno!). To je klasična pizzeria, imajo samo pizze in testenine. Ampak pizze so odlične in lokal je urejen. Lahko mi pišeš na zs. lp, Janja

pandapanda  

član od: 24.11.2007

sporočila: 102

18. dec 2007 11:56

v ulici Talcev v Kopru je ena restavracija pa ne vem imena!!! mogoče bo kdo pomagal. pandapanda

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

18. dec 2007 12:12

mehiška je... ycrna

honestsoul66  

član od: 16.9.2007

sporočila: 47

18. dec 2007 12:14

...v ulici Talcev v Kopru je ena restavracija pa ne vem imena!!! mogoče bo kdo pomagal. Seveda bo, to je zdaj Mehiška restavracija...jaz sem bila tam z družino konec novembra....nisem bila preveč zadovoljna, ne vem, jaz pričakujem od mehiške restavracije vsaj to, da trotilje in različne omakice naredijo sami (pri najboljšem sosedu jih tudi jaz lahko kupim in pogrejem doma)....hodim premalo po gostilnah, mogoče zahtevam preveč honestsoul66

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

18. dec 2007 12:16

krokodilček oprosti samo si slabo informirana, salmonela je bila tudi letos v restavraciji nad merkatorjem ne pa v pekingu ki je nasproti cimosa. LP ycrna

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

18. dec 2007 12:26

pa še nekaj, restavracija Skipper pri marini je izredno draga in njihova hrana je zelo padla na kvaliteti, ni več tako kot je bilo. zelo dobro hrano imajo v Mohorečah (ribje jedi, steaki, domače istrske jedi, pršut), to je naprej od Svetega Antona proti Kubedu vendar so se tudi oni zelooooo podražili. Dobro hrano imajo v vasici Kubed vendar je skoraj vedno polno - italijani. Dobre pizze imajo odvisno od okusa: tanjše in dobro obložene v Štoriji pri koprski tržnici, debelejše in fino obložene v Marini nasproti Skipperja gor po stopničkah (najboljša je za moje pojme morska pizza. Pa če greste slučajno tja kej pojest imejte s seboj gotovino ker ne sprejemajo kartic) enako fine debelejše in obložene pizze imajo v Izoli v pizzeriji Napa (pri velikem pomolu). Dobro ribo boste jedli v Norbedu (pred Ankaranom) vendar se pripravite na visok nivo postrežbe, hrane in torej tudi plačila :) V Manti na tržnici pa so se mi nekaj let nazaj zamerili ker so bili računi iz dneva v dan bolj slani, je pa bila hrana izredno dobra (morska seveda) V Ankaranu je bila ribja restavracija za pojme večine 1.A kategorije, imenovala se je Katarina, vendar so jo zaprli ker sta sla menda oba lastnika v penzijo :/ V Kopru (center) se na veliko žalost najde res zelo malo dobrih restavracij. Će se še česa spomnim napišem. ycrna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti