Praznovanje rojstnega dne

kulinarka  

član od: 6.7.2006

sporočila: 1

tema odprta - 6. jul 2006 21:25 | ogledi: 7.932 | odgovori: 4

Pozdravljeni! Kmalu bom praznovala 18. rojstni dan ( začetek avgusta), in ker bo ta dan nekaj posebnega, bom pripravila zabavo za svoje prijatelje. Povabljencev bo približno 20. Zanima me, kakšno hrano in pijačo naj ponudim svojim gostom, saj želim da bi ta dan vsem ostal v spominu še za dolgo časa.

za odgovore in pomoč se vam že vnaprej zahvaljujem

kulinarka

kulinarka

cbelca  

član od: 6.9.2004

sporočila: 58

6. jul 2006 22:34

jaz predlagam mešano meso in zelenjavo na žaru, grško solato, za sladico pa jogurtovo sadno strjenko ali pa sladoled to pride predvsem v poštev, če boš pripravljala sama, ker ti ne bo vzelo veliko časa dobro žurko in naj vsem vstane v spominu lp

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

7. jul 2006 13:18

Odvisno, kaj želiš. A bi imela samo finger food ali večerjo. Predjedi? Pri na imajo vsi zelo radi tortilje (čebula, paprika fižol, piščančje meso, zelje in sir). So zelo enostavne, lahko jih narediš že prej in potem samo pogreješ v pečici. Sladica pa sladoled s kskšnim vorčim prelivom. Aja, pa še predjed mogoče čips z različnimi omakami. Drugače pa so super predlogi tudi v temi mama na večerji (sem jaz spraševala in morem rečt da je super izpadlo). Če se pa še česa spomnen, pa napišem. lp tamara

kulinarka  

član od: 6.7.2006

sporočila: 1

9. jul 2006 12:12

hvala vsem za pomoč, mogoče pa bom katerega od predlogov upoštevala lp, kulinarka kulinarka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti