Apartmaji -nujno

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

tema odprta - 5. jul 2006 8:42 | ogledi: 2.327 | odgovori: 8

Lep pozdrav!S fantom se odpravljava na morje vendar nimava še ničesar rezerviranega!Ali mogoče kdo ve za kakšen dober apartma (za dve osebi) na hrvaški obali!

Kjer koli na hrvaški obali!

dorka

AK  

član od: 5.1.2006

sporočila: 112

5. jul 2006 10:12

Lani so odšli moji sosedi kar na blef. Čeprav so vsi pravli, da so apartmaji zasedeni sta dobila ful lep apartma po ugodni ceni. Bila sta nekje pri Zadru. So ljudje stali ob cesti in ponujali apartmaje tako sta lahko brez problema izbirala. Naslednje leto bom naredila isto. Bom proti jutru na morju in si bom lepo izbrala apartma točno po mojem okusu. Lani smo si ga izbrali preko interneta vse slike smo pogledali in se nam je zdel ful super. Ko smo pa prišli do apartmaja pa sploh ni bil vredu. Zato vama svetujem, da se kar odpravita in si ga doli poiščeta. Želim vama prijeten dopust. AK

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

5. jul 2006 11:42

Tudi jaz sem slišala, da apartmaji lani in predlani sploh niso bili polno zasedeni, čeprav so vsi strašili s tem. Če sta brez otrok, kar pogumno na pot, še vedno lahko eno noč prespita v avtu ali pa se ponoči vrneta domov. Lp, Asja

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

5. jul 2006 12:35

Tudi jaz bi vama predlagala, da se lepo odpeljeta do željenega kraja ter se na licu mesta odločita za apartma, ki si ga lahko tudi ogledata, predvsem pa vidita tudi oddaljenost od plaže (ne pa od morja). Predvsem pa sem prepričana, da je ponudbe dovolj, tudi cenovno precej raznolike. lp, Simona

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

5. jul 2006 14:45

Ja sva se samabrez otrok!Na to da bi si apartma poiskala takrat ko bi prišla dol sem razmišljala tudi sama ampak moj fant ni takšn on ma rad use že zrihtan in rezerviran da ni pol panike! Ga bom prepričala da si bova apartma našla na dan ko bova na morju! Če pa ima še kdo kakšno dobro idejo pa kr na dan z njo! dorka

anazus  

član od: 4.1.2002

sporočila: 154

5. jul 2006 15:34

Sej ne, da bi delala reklamo. Ampak poglej si spodnjo stran. Midva z možem sva šla pred leti preko njih na dopust na Korčulo. Moram priznati, da sva dobila takšen apartma, kot je bil prej objavljen na slikah. http://www.adriatica.net/home_slo.htm Suzana Sporočilo je spremenil(a) anazus dne 05. jul 2006 15:35:29

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

8. jul 2006 11:45

Kaj pa kdo mogoče ve za kak dobr amartma v Dubrovniku al pa Braču?!?!?!? dorka

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

8. jul 2006 11:55

Dorka kaj pa kakšna agencija, ki nudi last minute, tam se najde kaj ugodnega in pametnega. jade

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

8. jul 2006 13:54

vem ampak uprašam rajši tle!mogoče kdo kakšnga dobrga pozna! dorka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti