Kulinarična kartica

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

5. jul 2006 8:37

Ne razumem pa čisto...kartica stane tri tisoč. In kolikokrat jo lahko uporabiš, kje jo kupiš? Teka

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

5. jul 2006 10:23

Teka piše na njihovi strani - zajetih je 30 gostiln in v vsaki lahko z 1 kartico 1x koristiš popust Rebeka

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

10. jul 2006 11:19

no jaz sem bila čez vikend tudi v balkan express in morem rečt, da sem bila zadovoljna tako z ambientom kot z postrežbo pa tudi hrano. nektarina

VesnaG  

član od: 30.8.2003

sporočila: 65

23. jul 2006 21:54

Midva sva do sedaj kulinarično kartico izkoristila v Ribiču na Ptuju (zelo dobro), v Framskem hramu (povprečno), Rotovški kleti (zelo okusno), pa v Takosu v Europarku. Med ostalimi vključenimi gostilnami/restavracijami, ki jih poznam, mi je sicer zelo všeč tudi Šiker, Galeb, Novi svet pri stolnici, baje tudi pri Pošteli ni slabo. LP, Vesna

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

25. jul 2006 13:25

No, upam da bo skoraj tudi v naši regiji. Sicer se pa dobro je v Balkan expresu, Šikerju že od nekdaj,prav tako v Rotovški kleti pa še kje. Kyara

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

10. sep 2006 9:41

in kakšne nove izkušnje? midva nimava časa, da bi sprobala vse :( nektarina

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

10. sep 2006 11:22

Jaz sem jo koristila samo pri Šikerju, pri Ribiču na Ptuju in v Novem svetu pri stolnici v MB, pa se mi je vloženi denar v kartico že povrnil. So pa te tri tako zakon, vsaj zame. Sem pa čez poletje malo pozabila nanjo, hvala da si me spomnila. K Pecu še moram obvezno, pa v Takosa, pa Galeba, pa pri Verniku je baje ok, bili smo že prej v Dolinci, še pred kartico, pa je tudi kar v redu, kitajska, vsaj ta ki je na kartici ni zame nič kaj, je boljša ona v Brezju, za Čelana pa mi je kolega rekel, da so jih lepo nagnili pri plačilu. K Antonu ne smeš iti ko je gužva, pa bo v redu. Pize pri Agati so tako ful dobre, ostalih pa se iz glave ne spomnim. Evo, upam, da mi ne bo kdo rekel sedaj, da reklamo za gostilne delam. To je moje mnenje, ki se lahko razlikuje od drugih. Rada pa dobro jem in mi ni težko pohvaliti ali pa ne priporočat gostilne, če si to zasluži. Pa dober tek. jass

H&M  

član od: 4.9.2004

sporočila: 78

11. okt 2006 14:41

Hoyla, no pa, da se jaz dodam svoj piskercek. Seveda tudi nama (se) ni uspelo preizkusiti vse iz seznama.. In dvomim, da nama tudi bo, kartica velja namrec (samo) do 31.10.2006.. Gremo kar po vrsti: Novi Svet pri Stolnici - ambient lep, postrezba obupna - natakar skrajno neprijazen (!!!), rib itak nisva mogla izbrat - ceprav, a niso ravno po ribjih jedeh tako slavni? Zanimivo.. V jedilnem listu imajo posebej prilozen list za to kulinaricno kartico - na katerem pise, da rib ni mozno izbrat.. lahko pa seveda lignje (hvala) in pa kaksno rizoto z morskimi sadezi.. No kar sva si narocila je bilo ok. za pojest, ni pa bilo "ne vem kaj" - ko vsi tko hvalite.. Vsak ima pac svoje izkusnje.. Toliko o tem.. Mehiska restavracija Takos - bila sva v Europarku - glede ambienta ne vem kaj naj recem.. pac shopping center, hrana je bila vredu.. malo praznega okusa edino.. mogoce bi morala izbrat kaj druga - ampak zberes pac tisto kar se ti "zalusta" a ne? postrezba prijazna.. Trattoria Padrino - ambient vredu, postrezba prijazna.. hrana ok. nisva izbrala pic.. najina napaka Toti Rotovz - ambient me je zelo navdusil, tudi postrezba zelo prijazna, hrana je bila zelo okusna. Ristorante Arte - ambient - lepo urejeno, postrezba prijazna, hrana odlicna. Nimam kaj za dodat.. Gostilna Galeb El Restaurante La Gaviota - ambient itak super, postrezba prijazna, hrana fina. Framski hram - ambient lustn, tak "domaci", postrezba prijazna, hrana zelo okusna.. Gostilna Ribic - ambient prijeten - terasa ob reki Dravi.. postrezba ok, hrana dobra, vendar (za moe pojme) premala izbira.. Pizzerija Beli Vitez - ambient nic kaj posebnega, postrezba prijazna, pizze dobre Kitajska restavracija Kitajski vrt - ambient lustn, postrezba prijazna, hrana okusna (glede kitajskih restavracij pa moram rect, da sta mi ti dve, ki sta na izbiro na tej kulinaricni kartici definitivno obe boljsi kot pa ona v Brezju, pa brez zamere.. Tam je edino ambient bolj "fancy", hrana pa mi tam ni bila okusna) Gostilna Celan - baje vredu (ne vem tocno, ker sta koristla moja starsa ) Gostilna Dolinca - hvala.. enkrat je bilo dovolj Okrepcevalnica Gasperjev hram - ambient ni bogve kaj, postrezba prijazna, hrana okusna (so pa bolj specialitete z zara, mogoce podatek komu pride prav) Gostisce pri Antonu - ambient tak "domaci", prostora je ogromno (lahko pa tudi poklicete po telefonu in si rezervirate mizo, ce se bojite, da zaradi gnece ne boste vec dobili mesta..) postrezba je prijazna, hrana pa je zelo okusna (do zdaj je vedno bila) Pizzeria Agata - ambient lep, postrezba prijazna, pizze fine.. Pizzeria Crni Baron - ambient je nekaj posebnega - posebej zunaj, kjer imajo vasi malcki marsikaj s cimer se lahko zaposlijo, vi pa v miru pojeste , postrezba prijazna, pizze fine - moram pa omenit, da imajo pri njih pizze malo bolj debelo testo, tako da komur to ni vsec, mu pizze mogoce ne bodo tako dobre.. Ok.. to bi bilo vse kar sva do zdaj uspela preizkusit.. Napisano ni misljeno kot nobena reklama, so samo najine izkusnje in najino mnenje.. Mogoce se bo pa kdo v napisanem nasel mogoce tudi kaksno uporabno informacijo za sebe. Lep pozdrav, Heike

gajka  

član od: 16.4.2006

sporočila: 307

11. okt 2006 15:45

kdaj pride to do dolenjske? pol pa ne mislim več kuhat. gajka

smrketa  

član od: 21.3.2005

sporočila: 261

11. jan 2007 13:25

Živjo! Je kdo kaj na tekočem, se že dobi novo kulinarično kartico in če ja, kje? smrketa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti