Sodelavka se poslavlja

cbelca  

član od: 6.9.2004

sporočila: 58

tema odprta - 14. jun 2006 7:33 | ogledi: 3.166 | odgovori: 4

Pozdravljeni!

za nami je praznovanje nove diplomiranke, pred nami pa poslovilna zabava sodelavke. Radi bi ji pripravili kakšno smešno "preizkušnjo", da nam ne bi tako zlahka ušla v pokoj. Vem, da so že bile ideje na to temo, a jih sedaj, ko jih rabim, nisem našla. Dobrodošel kakršenkoli namig, link, ideja, igrica....

Sodelavka se veliko vozi s kolesom, rada hodi na križarjenje, je kadilka in pravkar je dobila vnukinjo. Toliko za pomoč, razmišljamo namreč v to smer, da bi bile igrice vsebinsko povezane s temi temami. Verjetno ji bomo pripravili preizkus spretnostne vožnje s kolesom in ji podarili kolesarski izpit, kaj drugega pa trenutno še nimamo v planu.

Prosim za pomoč!

lepo se imejte,

Cbelca

p.s. drugače pa je zaposlena kot analitik v finančno ekonomskem sektorju

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

14. jun 2006 8:13

No, pa na list za kolesarski izpit vpištie kakšna šaljiva vprašanja, povezana z vsem ostalim, kar jo zanima (kako zvoziti ovinek med prižiganjem cigarete, naj zariše najhitrejšo pot s kolesom od doma do jadrnice za križarjenje? sprtnostana vožnja s kolesom po deski na plovilo...) Seveda naj ne bo noben odgovor pravilen, kazen pa...verjetno že veste, kako se rada pošali, pa bo. Mamamia mamamia

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

14. jun 2006 8:25

Čao, ja, pa torta - kolesar, al pa slika na torti, ko ona kolesari. Rdeča nit naj bo darilo, oz. tisto, kar ji boste pač podarile ob odhodu, igrice in kvizi pa se vrtijo okoli tega. Tisto s kolesarskim izpitom je ful dobra ideja, morda tudi izpit za skiperja ali pa celo babico? Lep pozdravček, S.

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

14. jun 2006 17:45

Moja dodelavka pa gre v penzijon in bi ji rada pripravila kakšno presenečenje, pa nimam ideje. Mi lahko prosim pomagate?Nasveti, ideje, linki... Kyara

cbelca  

član od: 6.9.2004

sporočila: 58

15. jun 2006 8:38

hvala za namige. A mogoče kdo pozna tudi kakšno zaprisego za takšno priložnost? (kot npr. prisežem, da ko me prime delat, se bom usedel, in čakal, da me mine...) lp cbelca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti