Kandida

zelda1  

član od: 30.9.2005

sporočila: 54

27. avg 2006 8:57

Najlepša hvala za odgovor! Mislim, da se je bom tudi sama lotila Želim vam lepo nedeljo zelda1

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

27. avg 2006 10:30

Vanja, hvala za link do članka. Naučila sem se nekaj novega, in sicer da so otrobi hrana za koristne bakterije. Od sedaj naprej jih bom redno uživala. V članku piše, da jo učinkovito uničujeta eterični olji origana in poprove mete. Oboje je sestavina dida tablet. To samo v odgovor skeptikom glede koristnosti omenjenih tablet. mimika

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

17. sep 2006 9:39

Mimika in ostale, zanima me, ali še zmeraj pijete tablete dida in kakšno je zdaj vaše počutje?

fiona  

član od: 24.10.2006

sporočila: 8

24. okt 2006 9:19

Živjo, sem si prebrala kar ste napisali tukaj o kandidi in imam zelo podobne izkušnje. Meni so jo ugotovili pred približno dvemi in leti. Vmes je bilo bolje, zadnje pol leta pa se mi zdi vedno huje. Zanima me, ali je tudi pri kateri od vas močno vplivalo na psihično počutje-nihanje razpoloženj, jeza...zadnje čase se mi tudi dogaja, da imam močen krč v želodcu in spodnjem delu trebuha (ki je tako kot da bi bila v 6 mesecu nosečnosti) in občutek imam, da mi srce razbija hitro, čeprav mi ne. Malce je podoben tesnobi, samo da se jaz lahko psihično počutim prav dobro, ta občutek pa ne mine. Ima mogoče še kdo podobne izkušnje? je zelo zoprno, ker me ovira pri vsakdanjem delu. Zdaj sem nehala s homeopatsko terapijo po dveh letih, ker ni nič pomagalo (zdravila sem se predvsem zaradi luskavice), zdaj jemljem tablete Dida in imam dieto, delam sprostitvene vaje, ampak se mi ne zdi, da bi bilo kaj bolje. Fiona fiona

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

26. okt 2006 14:08

V Sani se dobijo nekakšne tablete (al neki podobnega) v rdeči škatlci, s čimer se nardi terapijo 2x in bi se naj stvar uredila. Škatlica stane čez 5.000 sit. Tega sicer sama nisem delala, sem pa hodila na bioresonanco, kjer mi je gospa poskušala odstraniti candido s terapijami, hkrati pa sem se 2 meseca popolnoma (!) držala brez sladkorja. Kakšna kriza je to bla zame! To se je menda takrat uredilo. Ampak čutim, da jo imam spet, le da ni v taki hudi obliki, kot je bila takrat. Zdaj jem več sadja in podobne hrane, manj sladkarij. LP, Sy

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

26. okt 2006 14:16

Aja, ste že govorili o bioresonanci in teh tabletah... zdej sem mal prebrala za nazaj. Z bioresonanco imam takšne izkušnje, da se tam zavzemajo za čim bolj zdrave metode zdravljenja s čim manjšimi stranskimi učinki. Če so tam skritizirali te tablete, pol že pomeni, da ni kul... da na drugi strani slabi imunski sistem na primer. Tako je recimo pri mojmu sinu razlagala, da sirupi in tablete za odpravo glist niso preveč fajn, ker na drugi strani povzročajo neke stvari... ne-vem-kaj-že. Preberite knjigo Čudež iz grenivkinih pečk, ki govori o ekstraktu grenivkinih pečk, ki deluje tudi proti gljivicam. Ekstrakt se dobi v lekarni, v DMju ga nimajo. Je zelo grenak, ampak dolgoročno deluje. Sporočilo je spremenil(a) Sy dne 26. okt 2006 14:23:16

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti