Dobra restavracija v mariboru

muffin  

član od: 17.10.2002

sporočila: 125

tema odprta - 1. jun 2006 20:00 | ogledi: 8.360 | odgovori: 12

V soboto praznujem rojstni dan in bom svojega moža in otročka peljala na izlet v Maribor. Ker bi radi šli na eno dobro kosilo, me zanima katere so dobre restavracije v Mariboru in kje se nahajajo. Po možnosti bi želela takšno restavracijo, kjer RES ni zakajeno, saj je najin otrok star le 4 mesece.

Hvala za pomoč

muffin

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

1. jun 2006 21:51

Pozdravljena! Najprej se podaš na sprehod okoli treh ribnikov, potem pa greste še na kosilo v Gostišče pri treh ribnikih. Super stvarca... Odprto pa imajo pon.-sobi: 10.00-22.00; v nedeljo in ob praznikih: 10.00-21.00 Drugega pa se trenutno nič ne spomnim... LP Bojana

Varia  

član od: 3.1.2006

sporočila: 108

2. jun 2006 8:32

Dobrodošli v Mariboru ! Jaz pa ti predlagam gostišče pri ANDERLIČU. Nahaja se malo na hribčku, mimo enega najlepših parkov se pripelješ prav do gostišča. Če boste imeli srečo z vremenom, je vrt prekrasen, med brajdami. Imajo več prostorov, zagotovo pa tam ni cigaretnega dima. Hrana in postrežba je odlična, vsaj za enkrat nismo še nikoli odšli razočarani. Nazaj gredoč, se ustavite ob cesti in se sprehodite z malčkom skozi park. V sredini parka pa se nahaja Mestni akvarij. Vreden ogleda, čeprav je vaš malček še premajhen, da bi tudi on užival med ribicami. Gostišče je odprto tudi v nedeljo. Želim ti, da se boš pravilno odločila , svojega možička prijetno presenetila in ,da bi se vsi trije odlično počutil, kjer koli se boste zadržali in, da se boste še večkrat odločili za sprehod po štajerskem koncu. Lp, Varia Varia

Varia  

član od: 3.1.2006

sporočila: 108

2. jun 2006 8:42

Muffin, ker sem površno prebrala tvoje besedilo, ti sedaj še enkrat napišem, in izrazim tudi svoje čestitke, za tvoj rojstni dan! Želim ti vse naj-boljše in veliko sreče v krogu svoje družinice ! Na ZDRAVJE ! Varia Varia

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

2. jun 2006 9:31

Lepo in okusno je tudi v Mehiški restvraciji v Brestrnici pri Mariboru. Restavracija se nahaja ob Dravi. Problem bo ta vikend verjetno vreme, ker je napovedano deževje. Odlična restavracija Novi svet se nahaja tudi na Slomškovem trgu v centru mesta. Lahko pa se odpravite tudi pod Pohorje v Limbuš v restavracijo Vnukec. LP K

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

2. jun 2006 9:53

Muffin 16.januarja je že bila odprta tema na forumu ,,dobra gostilna v Mb,,. Mogoče boš tukaj našla kaj primernega.Lepo praznovanje in vse najboljše ob tvojem prazniku. Balu balu

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

2. jun 2006 12:48

Dobro hrano imajo tudi v Mehiški restavraciji v Europarku, če bo slabo vreme se lahko malo sprehodite med trgovinami:) Rebeka

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

2. jun 2006 14:30

meni je zelo dobra hrana v gostilni ancora, v središču mesta. imajo pice, veliko ponudbo testenin pa drugih jedi. tam mi je res všeč pa še prijeten ambient imajo nektarina

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

2. jun 2006 14:43

Obvezno morate poizkusiti ali Vnukeca (že zgoraj omenjeno - ustrežljivo osebje, kar vse bi naredili za vas, zame so naredili vege krožnik po izbiri!!!, ker nisem bila zadovoljna s stvarmi, ki so mi jih našteli, na krožniku; prostor zelo prijeten, brez nepotrebnega dimljenja) ali pa Peca - ta je pa itak zakon, brbončice na jeziku doživijo ekstazo!!! Tamči

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

2. jun 2006 14:50

Hojla. Če bi radi reees dobro jedli in imate radi ribje stvari je zakon Novi svet pri Stolni cerkvi. Tako. Pa dober tek. jass

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

5. jun 2006 10:11

Če nisem prepozna - za kak svečanješi trenutek , kot je rojstni dan na primer, še vedno prisegam na Peca. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti