Power juicer expres

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

10. jul 2007 16:51

Pei nas ga ne damo iz hiše za nič na svetu. Tudi čiščenje je tik tak izvedeno. Če se znaš obrnit v kuhinji rabiš zelo malo časa in zadeva je spet delujoča. Pomivam ga na roke, jasno. Ko sem to prvič delala me je kar malo zvijalo ob misli na ročno pranje, pa se je hitro izkazalo, da je vs tik tak fertik. Anamarija l, tvoja granatna jabolka so bila iz sokovnika naravnost božanska. lp Vesna

binca2  

član od: 3.5.2006

sporočila: 57

10. jul 2007 16:59

PIŠKOTEK, iz soka se ne da skuhat marmelade.Če misliš, da je zavret sok z dodatkom želatine marmelada, se seveda motiš binca2

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

10. jul 2007 17:42

se strinjam - je žele, ampak krasen! Lisa

primorka  

član od: 20.8.2004

sporočila: 29

10. jul 2007 18:08

Mi smo tudi z njim kar zadovolnji, bolj ali manj pa delam sok iz jabolk in pomaranč- kombinacija obeh je super (1 pomaranča na 3 jabolja npr.) S pomivanjem ni velikih problemov, kar je, je to, da mi manjka idej, kakšne sokove pripravit. Zadnjič sem iztisnila 2 kumare, 1jabolko in 1 bučko pa nam okus po kumarah ni bil preveč všeč. Če kdo ve za kak dober recept naj sporoči. urska

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti